در حال حاضر اسکیت غلتکی را از کجا بخرید: Impala ، Moxi و موارد دیگر

[ad_1]

اگر اخیراً در TikTok بوده اید ، احتمالاً این خبر را شنیده اید: اسکیت بازان غلتکی لحظه ای را سپری می کنند. با سرگرمی یکپارچهسازی با سیستمعامل اینترنت ، همه در فکر این هستند که اسکیت غلتکی را از کجا بخرند ، و به لطف زنان کاملاً هماهنگ و هماهنگ در برنامه اشتراک ویدیو ، تا حد زیادی فروخته می شوند. دست زدن روی یک جفت اسکیت دشوارتر از هر زمان دیگری است – یا حداقل از زمانی که شر در ویدیوی سال 1979 “جهنم روی چرخ ها” از اسپندکس چاپ گورخر با اسکیت های متناسب استفاده می کرد. چه وقت

افراد در توییتر آنا کوتو را بخاطر افزایش چشمگیر فروش خود معرفی می کنند. این بازیگر و رقصنده مستقر در LA ماه ها است که کلیپ های اسکیت غلتکی را در TikTok ارسال می کند ، اما یک عکس کاملاً آرام نشان می دهد که او در ساعت طلایی به خیابان می رود و به “Jenny From the Block” ساخته J.Lo ویروسی می شود و 15 میلیون بازدید به دست می آورد. و شمردن. فهمیدن دلیل آن آسان است – به سختی می توان فضای پرتحرک را از بین برد و ما را متقاعد کرد که ما نیز بلافاصله به اسکیت غلتک نیاز داریم. (و تجهیزات ایمنی را مانند لنت های زانو فراموش نکنید.)

با نزدیک بودن تابستان ، تلاش برای اسکیت باز در فضای باز ، چه با اسکیت غلتکی و چه برای اسکیت بازهای جدی – اسکیت های درون خطی (یا غلتک های غلتکی) ، احساس یک گام بعدی طبیعی است. با اوج گرفتن دما و چند مکان دیگر ، حلقه ای که در اطراف بلوک چرخ های خارج از منزل شما قرار دارد ، یک راه حل خنک برای تب کابین است و سرگرم کننده تر از پیاده روی منظم با قدرت سلامت روان است.

با نیاز فوری به کانال ASAP دربی Farrah Fawcett ، ما تمام فروشگاه های ورزشی خوب و فروشگاه های اسکیت را در وب جستجو کردیم تا بفهمیم که در حال حاضر اسکیت غلتکی را بخریم. چه به دنبال توقف انگشتان پا ، پشتیبانی از مچ پا یا گزینه های اسکیت سرعت باشید ، باید چند انتخاب داشته باشید. حمل برخی سفارشات به دلیل تقاضای زیاد ممکن است چند هفته طول بکشد ، اما ارزش آن را دارد که صبر کنید – حتی اگر نمی توانید برای تکمیل جلوه خود از یک دهه 70 الهام بگیرید. گزینه های مورد علاقه ما را در زیر خریداری کنید ، و دفعه بعدی که به نفس کشیدن هوای تازه احتیاج داشتید ، روی اسکیت های بیرونی ما بند بزنید و به سمت خونسردی TikToker ویروسی خواهید رفت.

اسکیت های غلتکی و صورتی
غلتکی سفید و صورتی

اسکیت غلتکی کلاسیک شیکاگو

غلتکی صورتی و زرد
غلتکی آبی و صورتی

اسکیت های قابل تنظیم شکلات پنبه ای کلاسیک Circle Society

کرم رنگ شکلک

C7Skates Premium Quad Roller Skates

غلتکی صورتی و سبز

اسکیت غلتکی Moxi Beach Bunny

یقه بنفش

اسکیت های پیست اسکیت شیکگو اسکیت چرمی لوکس

جیر جیر آبی و زرد

غلتک های هنری چهار نفره کلاسیک

رول اسکیت گلدار صورتی

Cynthia Rowley x Impala x FP Movement Roller Skates

غلتکی صورتی فلزی

Impala x Marawa Rose Gold Skates

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>