در فیلم عاشقانه جدید نتفلیکس جو آلوین در نقش همسر جوان شیخین وودلی حضور دارد

[ad_1]

فیلم بعدی عاشقانه عالی نتفلیکس پیش روی ماست. که در آخرین نامه عاشق شما، شایلین وودلی در نقش جنیفر استرلینگ ، همسر پسر ثروتمند انگلیس ، لورنس (جو الوین) بازی می کند که وقتی مأمور نوشتن درباره شوهرش می شود ، به پای روزنامه نگار آنتونی (کالوم ترنر) می رود. همه اینها در دهه 1960 اتفاق می افتد و در نامه های صمیمانه ای بین آنتونی و جنیفر ثبت می شود – نامه هایی که سالها بعد ، در دوران مدرن ، توسط نویسنده روزنامه الی هاورث (فیلیسیتی جونز) یافت می شود. هاورث که به کمک یک بایگانی شیرین (نباهان رضوان) کمک می کند ، پیگیری تمام مکاتبات زوجین و کشف چگونگی پایان داستان عشق آنها را بر عهده خود قرار می دهد. این ویژگی نتفلیکس براساس کتابی به همین نام جوجو مویز ساخته شده است. BRB ، خرید کلینکس برای اشکهای اجتناب ناپذیر من. ممکن است دوباره بازدید کنید خانهی کنار دریاچه در حالی که من منتظر این یکی هستم.

در اولین تریلر منتشر شده در تاریخ 4 مه ، شاهد نگاهی اجمالی به عشق عاشقانه جنیفر و آنتونی و کمد لباس رشک برانگیز وودلی هستیم. در دهه 60 ، مد لندن بسیار بی نظیر بود. (کلاه و دستکش Pillbox که با کیف شما مطابقت دارد؟ هوم ، بله ، لطفاً.) ما همچنین شاهد هستیم ، اما نمی شنویم ، Alwyn’s Laurence. او بچه می دهد ، می نوشد ، به نظر می رسد. چیزی که به نظر می رسد کبودی یا بریدگی صورت جنیفر باشد ، به چیزی تاریک در فروشگاه اشاره دارد ، هرچند که این فقط حدس و گمان است.

کارگردانی این فیلم توسط آگوستین فریزل (رضایت و جنایی کم سن هرگز برگشت نکن) از فیلم نامه ای توسط نیک پین و استا اسپالدینگ. و شامل کار سیگار توسط جو آلوین!

ضمناً: عنوان آخرین نامه عاشق شما همچنین به طور کامل پایان عاشقانه دراماتیک دیگر مویز را توصیف می کند من قبل از تو. بدون اسپویلر ، اما اگر این نامه ها باعث می شوند احساس خوبی داشته باشم که نامه انجام داد ، من چندین بار این تلنگر را تماشا می کنم.

آخرین نامه عاشق شما اولین بار در 23 ژوئیه از Netflix برگزار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>