در نوامبر امسال یک توپ Bridgerton اتفاق می افتد

[ad_1]

قرار است IRL ایجاد شود بریجتون در ماه نوامبر توپ را بگویید و اغراق نیست اگر بگویید برای حضور در آن به هر جایی پرواز خواهم کرد. مانند مهمانی های شام با مضمون جین آستین و پنجاه سایه پنجره های پاپ آپ قدیمی (بله ، من در یکی از آن روزها شرکت کردم) ، تماشای همه گیر پرطرفدار همه به یک رویداد زنده تبدیل شده است.

Shondaland ، Netflix و کمپانی های رویداد Fever و Secret Cinema در پاییز میزبان یک توپ Regency خواهند بود ، کامل با یک کوارتت زهی که کاورهای پاپ را درست مثل بریجتون موسیقی متن ، کارت های رقص ، و نشانه های عشق. بله ، همه باید لباس متناسب با دوره را بپوشند و منظور ما از متناسب با دوره ، نسخه Netflix متناسب با دوره است: روشن و پر زرق و برق به عنوان جهنم ، اما با رئوس مطالبی که به نوعی دوران را نشان می دهد. مطابق تنوع، این رویداد کمی شبیه یک ماجراجویی تعاملی به سبک بیشتر بدون خواب خواهد بود ، جایی که مهمانان می توانند به زمین رقص بزنند یا به یک اتاق کناری وارد شوند تا “مهارت هایی از جمله نقاشی زندگی ، بازی با ورق و بوکس را بیاموزند”.

هنوز درمورد جزئیات خاص کجا-چه زمان ، هیچ اطلاعاتی در دست نیست ، اما درصورتی که در نهایت نتوانستید آن را بسازید ، نگران نباشید: ما شما را کاملا تحت پوشش قرار دادیم. اگر می خواهید یکی از اعضای The Ton را به خوبی مجسم کنید ، در اینجا معامله با سازنده کرست این سریال است که او همچنین با کیم کارداشیان کار کرده است. اگر نمی توانید منتظر فصل بعدی نمایش باشید ، سعی کنید کتاب ها را بخوانید یا PBS را بررسی کنید ساندیتون. اگر می خواهید a بریجتون انجام دهید ، در اینجا حرکت شبیه چمچه زنی در مدل موهای نمایش است. اگر می خواهید سرانجام برای نمایش در برنامه آزمایش قرار بگیرید ، در اینجا آنچه را باید درباره بازیگری گردن بدانید آورده شده است. و اگر به راحتی قابل درک هستید ، بسیار شاخ هستید ، در اینجا مومیایی لب است که در طول جلسات محافظت از شما محافظت می کند. همه این کارها را انجام دهید ، سپس توپ خود را پرتاب کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>