دستور العمل بسته بندی گیاهی کبابی آنجلا یی سریع ، آسان و پر از عطر و طعم است

[ad_1]

آیا این یک نگاه داغ در برنامه رادیویی برنده جایزه او است ، باشگاه صبحانه، آنجلا یی سس تند در آشپزخانه یا لیکور شیر بادام Baileys در قهوه صبحانه اش ، کمی ادویه به تمام جنبه های زندگی خود اضافه می کند.

خوب ، اگر این رمز موفقیت همه میزبان است ، موهای سگ را یک ماده اصلی جدید برای برنامه صبحگاهی خود بدانید. گذشته از کارنامه درخشان خود به عنوان یک مدیر اجرایی بازاریابی هیپ هاپ که تبدیل به شخصیت رادیویی شد ، آنجلا یی یک کارآفرین دارای گواهینامه با آب میوه های فشرده ، آب میوه شکوفه بروکلین و یک شرکت قهوه متعلق به سیاهپوستان و بهره برداری شده از قهوه ، قهوه مردم را بالا می برد.

“قهوه در اتیوپی شروع شد ، اما به دلایلی ، من فکر می کنم بسیاری از سیاه پوستان به قهوه مانند یک چیز برای ما نگاه نمی کنند ، حتی اگر آن مال ما ،” او می گوید زرق و برق بزرگنمایی “بنابراین من واقعاً می خواستم کاری انجام دهم تا به مردم اختلاف نظر در صنعت قهوه را در مورد زنان و افراد رنگارنگ نشان دهم.” این شرکت اولین خط قهوه و دانه های قهوه خود را برای افزایش آگاهی در مورد ثبت نام رای دهندگان در انتخابات سال 2020 راه اندازی کرد و قرار است اولین آجر و ملات خود را در ماه اوت باز کند.

سفارش قهوه خود یی البته چیزی غیر از کسل کننده است. وی ضمن بازدید از دستگاه اسپرسو De’Longhi La Specialista ، گفت: “در خانه من دستگاه خودم را دارم و در واقع خودم را با كمي شير بادام Baileys دوست دارم ، دروغ نمي گويم.” “بنابراین من یک اسپرسو شات کردم ، بیلی ها را در آن قرار دادم ، و سپس از شیر بادام بهمراه موز استفاده کردم. روی صخره ها.”

با همه چیزهایی که در دنیای Yee در جریان است ، جای تعجب نیست که فلسفه آشپزی او صرفاً ساده نگه داشتن مسائل است. این ما را به مشارکت میزبان در می آورد زرق و برقستون That Thing I Always Cook: بسته بندی سبزیجات برشته شده او. یی پس از تغییر رژیم غذایی خود برای مقابله با کلسترول بالا ، متوجه شد که مقدار زیادی مرغ می خورد. یی می گوید: “من از مرغ بسیار خسته شدم ، بیشتر به آب میوه گیری مشغول شدم و بیشتر شبیه گیاهخوار شدم.” “جوانه های چشایی من تغییر مکان دادند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>