دستکش ناخن بیانسه جایزه خود را در گرمی 2021 دریافت کرد

[ad_1]

Grammys 2021 با توجه به فرش قرمز کوچکتر از حد معمول ، بیش از حد انتظار در سبک جلوه داده است. از گاو پرهای هری استایلز گرفته تا cosplay Cher دوآ لیپا ، لحظات فوری نمادین مد را در آن مشاهده می کنید. اما یکی از جالب ترین نگاه های شب کمی ظریف تر بود: دستکش های ناخن بیانسه.

درست است ، خواننده نه تنها با شکستن رکورد بیشترین برد گرمی توسط یک زن در تاریخ ثبت کرد ، بلکه این کار را در یک جفت دستکش چرمی با ناخن های طلای فشار داده شده روی خارج از از هر نوک انگشت گرچه می توانست یک راه حل آسان برای عدم رسیدن به موقع آن به آرایشگاه ناخن باشد ، اما این بیانسه است که ما در مورد آن صحبت می کنیم و همه چیز – حتی مانیکورهای او – عمدی است.

دستکش های آوانگارد کاملاً م touchثرترین شکل ظاهری او برای اسکیاپارلی بود که شامل یک لباس کوچک ، عینک آفتابی کوچک و گوشواره های مجسمه عظیم بود. او آرایش خود را خنثی نگه داشت و اجازه داد فرهای کرکی و دستکش های ناخن فلزی در مرکز آن قرار گیرند.

کوین وینتر / گتی
کوین وینتر / گتی
کوین وینتر / گتی

تعجب آور نیست که Bey Hive برای دستکش های ناخن زندگی می کرد. “آیا ما فقط می توانیم لحظه ای قدردانی کنیم که نه تنها دستکش های چرمی # بیانسه ناخن های طلایی دارند ، بلکه او می تواند ماسک صورت و بدون بند داشته باشد؟ آیا این فقط بهتر از این است که از روی صورتش بیفتد؟!؟ “یکی از کاربران در توییت خود نوشت.

یکی از کاربران باهوش توییتر متوجه شده است که بی اولین بار نیست که ناخن های خود را روی دستکش های خود می بندد. در اینجا او در ژانویه گذشته و به گلدن گلوب دستکش ناخن الماس زده شده با ناخن پوشیده است.

در حالی که هیچکس کاملاً در همان استراتوسفر دستکش ناخن نبود ، اما زیبایی ظاهری فرش قرمز گرمی 2021 مربوط به ناخن ها (و سایه چشم براق) بود ، زیرا ماسک های صورت بیشتر املاک و مستغلات آرایش را می پوشاند.

بیلی ایلیش ناخن های بلند خود را با لباسش مطابقت داد ، در حالی که مانی پروانه ای دعا لیپا آراسته لباس Versace او بود. مانیکور تیلور سویفت در مهتاب کاملاً مسحور کننده بود ، و لیزو زیبا صورتی بود.

کوین مازور / گتی

این دادخواست ما را در نظر بگیرید تا بهترین ناخن های گرمی را در سال آینده به عنوان یک جایزه انتخاب کنیم.

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. او را در اینستاگرامbellacacciatore_ دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>