دشوار است دشوار باشد: درس های رهبری شوندا ریمز

[ad_1]

یادداشتی از سامانتا باری ، زرق و برقرئیس اصلی: در اولین جوایز زنان سال ، در سال 1990 ، زرق و برقسردبیر افسانه ای روت ویتنی در اتاق رنگین کمان در نیویورک به صحنه رفت و از زنانی که سال را روشن کردند سلام کرد. “انجام دهندگان” ، همانطور که او آنها را “جسوران” ، و “دفاعیان” نامید. زنانی که همانطور که چاپ ویژه زنان سال آن سال نیز اعلام کرد ، “مسئولیت را به دست گرفتند ، صحبت کردند ، زندگی خود را به خطر انداختند ، ایجاد تغییر کردند.”

همین احساسات قلب تپنده قلب را تشکیل داده اند زرق و برقاز آن زمان تاکنون جشن سالانه برگزار می شود. ولی زنان سال بسیار بیشتر از فقط یک شب تماشایی در هر سال است. این جوایز به تاریخی زنده و تنفس تبدیل شده اند – نقشه برداری از تکامل قدرت زنان. به همین دلیل است که وقتی به سایت خود نزدیک می شویم سی امین سالگرد، من می خواستم این لحظه را در دنیای کاملاً دیجیتالی و غالباً زودگذر خود داشته باشم و با کتاب توانمندسازی کاملاً جدید زنان خود ، وصیت نامه دائمی برای بزرگواران خود بسازم زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند.

کتاب

“زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند”

من برای همیشه از دستاوردهای بزرگوارانمان در سالهایی که آنها را شناخته ایم ، و همچنین میراث آنها فراتر از حد – از جمله شوندا ریمز باورنکردنی ، که در سال 2007 از او تجلیل کردیم ، و که با لیست خود نشان می دهد (زیر نظر شرکت تولیدی او Shondaland) یکی از تأثیرگذارترین و مهمترین قصه گویان و تهیه کنندگان تاریخ هالیوود است. در یک گزیده اختصاصی از زرق و برقکتاب جدید ، تولید کننده رسوایی ، آناتومی گری ، چگونه می توان با قتل خلاص شد ، و بریجتون دروس خود را در مورد چگونگی رهبر بودن به اشتراک می گذارد. جرات می کنم الهام نگیری.


مدتها طول کشید تا احساس موفقیت کنم. من احساس ناپایداری و اطمینان نداشتم ، مثل اینکه همه چیز در هر لحظه ممکن است برای سالها پایان یابد – فکر می کنم تا شاید ، فصل 10 آناتومی گری. من این احساس را سندرم جعل کننده نمی نامم ، زیرا سندرم جعل کننده احساس این است که شما متعلق نیستید و یا لیاقت حضور در آنجا را ندارید. من چنین حسی نداشتم. اما افرادی که عقب می نشینند و می گویند ، “من توانسته ام” ، همیشه مرا عصبی کرده اند. برای من ، احساس سالم ترس و اعصاب منطقی است.

اولین بار که احساس راحتی می کردم ، در سال 2017 به تالار مشاهیر آکادمی تلویزیون معرفی شدم. برای من ، موفقیت بیشتر این است که بفهمم مسابقه می تواند دیگر متوقف شود ، بنابراین اگر سرعت کسی را کم کنم می توانم دیگر نگران نباشم فکر می کنم حرفه من کار نکرده است یا من کار خوبی انجام نداده ام.

شوندا ریمز در سال 2007 برای بهترین زنان Glamour عکس گرفت

نورمن ژان روی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>