دلیل گزارش شده جنیفر لوپز برای جدایی با الکس رودریگز بسیار غمگین است

[ad_1]

جزئیات جدید گزارش شده در مورد جدایی جنیفر لوپز و الکس رودریگز در حال روشن شدن است.

مردم مجله در چهارشنبه 21 آوریل داستانی را منتشر کرد ، و دلایل شایعه تصمیم گیری این زن و شوهر را برای پایان دادن به همه چیز شرح داد ، و این بسیار ناراحت کننده است.

در نهایت ، لوپز تصمیم گرفت که از رودریگز جدا شود زیرا نمی توانست به او کاملاً اعتماد کند. یک منبع به او گفت: “او بسیار بدبخت بوده است.” مردم. “و فکر نمی کرد که مصلحت او باشد که با الکس بماند.”

این منبع افزود که لوپز “اصرار” بر جدایی داشت: “موارد زیادی وجود دارد که حل نشده اند.”

خودی دیگری گفت مردم اینكه قفل COVID-19 فقط مسائل زوجین را تقویت می كند. “این فرد گفت:” هر دو دوست داشتند بیشتر وقت خود را در یك خانواده بگذرانند ، اما نگه داشتن این جرقه خاص وقتی كه هر روز همدیگر را می دیدند دشوار بود. ”

اندرو توت / گتی ایماژ

همچنین شایعاتی درباره خیانت در مورد پایان رودریگز وجود داشت. به این ، یک “منبع موسیقی” گفت مردم، “اینکه آیا وی تقلب کرده مهم نیست. او ترس از آن را در هوای بین آنها تحمل نخواهد کرد.”

بنابراین جنیفر لوپز و الکس رودریگز از اینجا کجا می روند؟ مشخص نیست ، اما یک “منبع میامی” توضیح داد مردم، “آنها سعی خواهند کرد که دوست باشند و احترام آنجا وجود دارد. اما آنها قطعاً راه های جداگانه خود را می روند.”

این زوج سابق که در سال 2017 با هم جمع شدند و تا سال 2019 نامزد شدند ، در بیانیه مشترکی گفتند: امروز در روز پنجشنبه ، 15 آوریل. “ما به همکاری و پشتیبانی یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>