دمی لواتو در برابر تعارف مردم برای کاهش وزن در پست جدید هشدار می دهد

[ad_1]

دمی لواتو به طرفداران خود در مورد اثرات مضر “تعارف” درباره کاهش وزن بر سلامت روان فرد هشدار می دهد.

حدود ساعت 2 بامداد PST در 23 ماه مه ، ستاره پاپ یک داستان طولانی در اینستاگرام منتشر کرد و توضیح داد که حتی “ناب ترین” اهداف می تواند مخرب باشد. لواتو در اولین اسلاید خود نوشت: “شخصی که باید این را بشنود اما از شخص در مورد کاهش وزن خود تعریف کند ، می تواند به اندازه تعارف شخص در مورد افزایش وزن خود در رابطه با صحبت کردن با کسی در بهبودی از یک اختلال خوردن مضر باشد.” “اگر شما از تاریخچه ی كسی درمورد غذا اطلاع ندارید ، لطفاً در مورد بدن او توضیحی ندهید. زیرا حتی اگر نیت شما خالص باشد ، ممكن است آن شخص را در ساعت 2 بامداد بیدار كند و در مورد آن اظهار نظر كند …”

اینستاگرام / @ ddlovato

لواتو ، که اخیراً به عنوان غیر دودویی در آمده و از ضمایر آنها استفاده می کند ، در موارد مختلف در مورد مبارزه شخصی آنها با یک اختلال خوردن صحبت کرده است. اکنون ، آنها از طرفداران می خواهند به یاد داشته باشند که آنها “چیزی بیش از پوسته روح من” هستند.

در حالی که یک تعریف ممکن است در ابتدا “احساس خوبی داشته باشد” ، اما Lovato توضیح می دهد که چگونه می تواند کاهش دهنده باشد و باعث ایجاد مارپیچی از افکار منفی شود. “آیا احساس خوبی دارد؟ بله ، گاهی اوقات ، “آنها در اسلاید دوم نوشتند.” اما فقط به صدای بی صدا خوردن الاغ در داخل سر من كه می گوید “ببینید ، مردم مانند شما لاغرتر می شوند” یا “اگر كمتر غذا بخورید ، حتی بیشتر وزنتان را كاهش می دهید. “”

لواتو ادامه داد: “اما ممکن است گاهی اوقات نیز مکیده شود زیرا در این صورت من فکر می کنم” خوب ، لعنت. آنها قبلاً در مورد بدن من چه فکری می کردند؟ ” اخلاقی داستان: من چیزی بیش از پوسته روح خودم هستم که بدن من است و هر روز برای یادآوری این مسئله به خودم می جنگم ، بنابراین از شما می خواهم لطفاً به من یادآوری نکنید که این همان چیزی است که مردم گاهی اوقات از من می بینند. “

اینستاگرام / @ ddlovato

اگر شما یا کسی که می دانید با یک اختلال خوردن دست و پنجه نرم می کنید ، لطفاً با انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) با شماره 1-800-931-2237 تماس بگیرید ، به NationalEatingDisorders.org، یا “NEDA” را به شماره 741741 پیامک کنید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>