دنی گارسیا مغولی است که سنگ را مدیریت می کند. او همچنین همسر سابق او است.

[ad_1]

آخر هفته کاملی را تصور کنید: شما در حال تمرین هستید ، بیش از حد در یک نمایش لذت می برید ، با دوستانتان مشروب می نوشید ، یک بازی را می گیرید ، به سینما می روید ، بستنی فانتزی می گیرید ، امور مالی خود را بررسی می کنید.

دنی گارسیا ، مغول تجارت ، می تواند در تصمیم گیری شما سهیم باشد.

گارسیا – مادر تنها ، دختر مهاجران کوبایی و بدنساز حرفه ای – معمار یک امپراتوری است. وی به عنوان رئیس گروهی از شرکت ها ، فیلم های پرفروش و نمایش های تلویزیونی معتبری تولید می کند ، در مجموعه ای از مارک های پر سر و صدا سرمایه گذاری می کند ، مانند مارک بستنی لوکس Salt and Straw. او اخیراً XFL را خریداری کرد و به اولین زنی در ایالات متحده تبدیل شد که صاحب سهام مساوی یا اکثریت در یک لیگ ورزشی حرفه ای است.

این هفته ، او یک خط لباس ، GSTQ را رها می کند. حتی نام آن نشان دهنده سلطه بعید او است. به عنوان یک نسل اول آمریکایی در ارکستر دبیرستان ، گارسیا “God Save The Queen” را بر روی شاخ فرانسه می نواخت ، بدون اینکه بداند این آهنگ به تاج انگلیس اشاره دارد. او با این عبارت به عنوان مانترا شخصی خود رفتار کرد. او بارها و بارها تکرار می کرد ، “من ملکه هستم ، و خدا است در تلاش برای نجات من است. “

اکنون ، تجارت او در حال رونق گرفتن است. و موفق ترین محصول او شوهر سابق وی است.

در سال 2008 ، کار WWE دواین “The Rock” جانسون به پایان رسید. انتقال او به بازیگری منجر به فلاپ پس از فلاپ شد. پس از بیش از یک دهه ازدواج ، او و گارسیا به سمت طلاق پیش رفتند. البته ممتنع این است که طلاق بسیار خراب است. اما جانسون و گارسیا شاید یکی از سودآورترین طلاق های زمان ما باشند. گارسیا ، که در وال استریت کار می کرد ، مدیریت سابق خود ، “دی جی” را بر عهده گرفت ، که به وضوح او بسیار دوستش دارد. راکی ​​که امروز می شناسیم – پردرآمدترین بازیگر هالیوود ، یک معامله تجاری میداس ، مردی مشهور است که تمام دنیا به تماشای او در خوردن پوند و پوند ماهی کاد متوقف می شوند – خلقت دنی گارسیا است.

او می گوید: “دواین فرد كاملی برای ایجاد این شركت عظیم است.” “او بسیار با استعداد است ، او دارای این نظم و انضباط گسترده است ، او بسیار …” او به دنبال کلمه مناسب است. “… قابل لمس.” در زمان دیگری ، گارسیا را قدرت پشت تاج و تخت می نامند. اما حقیقت این است که او چیزی فراتر از قدرت است: او تاج و تخت را ساخت. برای گلمور با انجام ستون Work ، گارسیا برخی از رازهای ساخت یک رزومه طولانی و چشمگیر را بیان کرد.


زرق و برق: شغل رویایی کودکی شما چه بود؟

دنی گارسیا: من از داشتن ایده کافی پول و موفقیت به انگیزه می رسیدم تا بتوانم از خانواده ام مراقبت کنم. والدین من مهاجر بودند ، آنها بعداً در زندگی به GED دست یافتند ، آنها سه فرزند داشتند ، این همیشه یک مبارزه بود. من همه چیز در مورد این بود ، “خوب ، من فقط نیاز به یک میلیونر ، اگر من یک میلیونر ، من می توانم از خانواده ام مراقبت.” می دانستم که می خواهم مدرک بین المللی مالی و بازاریابی بگیرم. من مثل این بودم که “این باعث می شود در معرض داخلی قرار بگیرم و قرار گرفتن در معرض جهانی! ” بسیار خاص ، بسیار ناخوشایند.

اولین شغل شما چه بود؟

در واقع از 12 سالگی شروع به کار کردم – هشت انبار اسب پایدار را اداره می کردم [laughing]. مطمئنم اینطور بود کاملا قانونی است ، اما چیزهای زیادی به من یاد داد.

آیا شما روال صبحگاهی دارید؟

من همه چیز راجع به کارهای عادی و روتین هستم – ثبات به شما کمک می کند تا این تعداد پروژه متحرک داشته باشید. من حوالی ساعت 6:30 بیدار هستم که با شوهرم و سگهایمان قهوه می خورم و سپس به ورزشگاه می روم تا جلسه تمرین ساعت و نیم را تمام کنم. من خودم تمرین می کنم ، و این یک لحظه کاملاً متمرکز است – من CrossFit یا هر کار دیگری را انجام نمی دهم ، من تمرین می کنم تا برای بقیه روزم به من الهام بدهم ، من را برای رسیدن به موفقیت آماده کنم ، نه اینکه من را به چرت بزنم. این یک مراقبه جسمی برای من است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>