دوست دختر لیام همسورث Photobombs گابریلا بروکس در عکس Instagram برای اولین بار

[ad_1]

گفته می شود که لیام همسورث و گابریلا بروکس از سال 2019 با هم معاشرت کرده اند اما توانسته اند زندگی خصوصی خود را بسیار زیبا ، خصوصی حفظ کنند.

با این حال ، در تاریخ 18 مه ، این زوج در پست ادای احترام برای دوست خود ، میشل مرکین ، که یک سری عکس با بروکس ، که اخیراً 23 ساله شد ، به اشتراک گذاشتند. مرکین در کنار ترکیبی از عکسهای احمقانه و خیره کننده نوشت: “آرزوی شما برای زندگی گیاهان خنده دار و خنده خنده”.

همسورث در سومین عکس ظاهر کامو کرد و پشت دختران ظاهر شد تا به سلفی آنها بپیوندند. گفته می شود این اولین باری است که این زوج در یک عکس اینستاگرامی با هم ظاهر می شوند.

بروکس در نظرات پاسخ داد: “آغ من خیلی دوستت دارم.” “GG4L !! “

در حالی که دقیقاً مشخص نیست که بازیگر و مدل از چه زمانی شروع به معاشرت کرده اند ، اما اولین لکه بینی آنها باعث شده که چیزها در این پرش بسیار جدی به نظر برسند. همسورث و بروکس در دسامبر 2019 در خلیج بایرون ، استرالیا با پدر و مادرش در حال صرف صبحانه بودند. برای مرجع ، این بازیگر طلاق خود را از همسر سابق مایلی سایرس در ژانویه 2020 نهایی کرد ، اگرچه آنها در تابستان 2019 جدا شدند.

“سلام به همه. فقط یک یادداشت سریع برای گفتن اینکه مایلی و من اخیراً از هم جدا شده ایم و برای او آرزو ندارم جز سلامتی و خوشبختی پیش رو داشته باشد. ” اظهار نظر ، به هر روزنامه نگار یا رسانه ای. هر نقل قولی که به من نسبت داده شده نادرست است. صلح و عشق.”

تا ژانویه ، لیام همسورث و گابریلا بروکس در استرالیا در حال بوسیدن مشاهده شدند و به نظر می رسد بقیه تاریخ است. یک منبع همچنین گفت: “لیام با گابریلا احساس راحتی می کند.” هفتگی ما به هنگام. “خانواده او او را تأیید می کنند و واقعاً او را دوست دارند ، که برای او بسیار مهم است.”

در ماه مه 2021 ، کوروش در چهار سالگی ترانه عاشقانه اش “مالیبو” یک پست اینستاگرامی شیرین در مورد همسر سابق خود نوشت. او در این پست این موفقیت را چنین توصیف می کند: “آهنگی درباره مکانی و شخصی که در آن زمان من آن را خیلی دوست داشتم. این عشق فراتر از آنچه من می توانم در اینجا با آزادی و فرار از زندگی توصیف کنم ، متقابل بود. “

اما این بدان معنا نیست که احساسات طولانی مدت بین زن و شوهر وجود دارد. گفته می شود که بروکس از ازدواج گذشته خود “مرعوب نشده است”. یک منبع گفت: “لیام و گابریلا واقعاً نزدیک هستند و با یکدیگر احساس راحتی می کنند.” هفتگی ما در سپتامبر 2020. “آنها بین موضوعات مهم ارتباط برقرار می کنند و در مورد خانواده و زندگی از همان ارزشها برخوردارند.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>