دوست پسر تیلور سویفت ، جو الوین فقط جایزه گرمی خود را برای کارش در مورد فولکلور برنده شد

[ad_1]

در ماه مارس ، تیلور سویفت برای هشتمین آلبوم استودیویی خود برنده آلبوم سال شد فرهنگ عامه، در جوایز گرمی 2021 ، او را به اولین هنرمندی تبدیل کرد که سه بار موفق به دریافت این جایزه شد. حالا ، او و دوست پسر خود ، جو آلوین ، یک پیروزی دیگر برای جشن گرفتن دارند.

مطابق با مردم، الوین اخیراً به لیست برندگان جایزه گرامافون نمادین اضافه شد. بدیهی است که تهیه یک آلبوم یک کار تیمی است و سوئیفت پیش از این جایزه را با تهیه کنندگان آرون دسنر و جک آنتونوف و سایر افراد به اشتراک گذاشته است.

اما چرا دوست پسر پنج ساله بازیگر بریتانیایی سوئیفت جایگاهی در لیست پیدا می کند؟ خوب ، در ژوئیه سال 2020 ، طرفداران این حدس را زدند كه یكی از همكاران آلبوم ، ویلیام باوئی ، در واقع نام مستعار آلوین است. سوئیفت بعداً در مستند کنسرت + دیزنی خود شایعه را تأیید کرد فولکلور: جلسات استودیوی Long Pond. سوئیفت گفت: “بنابراین ویلیام باوری جو است ، همانطور که می دانیم.” “و جو به زیبایی پیانو می نوازد و او همیشه فقط بازی می کند و چیزها را درست می کند و به نوعی چیزهایی را خلق می کند.”

بنابراین ، بله ، آلوین به عنوان نویسنده مشترک “تبعید” و “بتی” و همچنین تهیه کنندگی مشترک “تبعید” ، “بتی” ، “ریکوش اشک من” ، “آگوست” ، “این من سعی می کنم” و “امور غیرقانونی” ، با توجه به مردم. و همکاری آنها به همین جا ختم نشد. در آلبوم نهم شگفت آور او ، همیشگی، آلوین در “مشکلات شامپاین” ، “جزیره کونی” و “همیشگی” اعتبار دارد.

سوئیفت در ماه دسامبر به Zane Lowe از Apple Music گفت: “او همیشه کسی است که آهنگ های هنرمندان را به من نشان می دهد و سپس آنها آهنگ های مورد علاقه من می شوند. “من و جو واقعاً عاشق آهنگهای غمگین هستیم. ما همیشه سر موسیقی بسته ایم. غم انگیزترین ها را می نویسیم [songs]. ما فقط عاشق آهنگهای غمگین هستیم. چه می توانم بگویم؟ … تعجب آور بود که ما شروع به نوشتن با هم کردیم. اما به نوعی اینگونه نبود ، زیرا ما همیشه با موسیقی پیوند داشته ایم و از سلایق موسیقی یکسانی برخوردار بوده ایم. “

جو آلوین حتی در تاريخ 14 مارس در گرمی ها از تيلور سويفت فرياد عاشقانه گرفت. “او در سخنراني پذيرش خود گفت:” جو اولين کسي است که من هر ترانه را که مي نويسم اجرا مي کند. “من بهترین زمان را برای نوشتن آهنگ با شما در قرنطینه داشتم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>