دوست پسر سیمون بیلز برای تشویق او در آزمایش های المپیک پیراهن سیمون بیلز را پوشید

[ad_1]

هیچ رویدادی در المپیک برای تشویق وجود ندارد – یا اینکه یک شریک حامی باشید – اما به هر حال به دوست پسر سیمون بیلز ، جاناتان اوونز ، مدال طلا خواهیم داد. اوونز که در تیم فوتبال هوستون تگزاس ایمنی بازی می کند ، در اواخر ماه ژوئن در پیراهن پیراهنی که از او نقل قول می کرد ، در آزمایش های المپیک خود در سنت لوئیس بیلس را تشویق کرد. او همچنین پس از صعود به مسابقات توکیو ، با گل به استقبال او آمد.

او در تصاویر ارسال شده در داستانهای اینستاگرام اوونز ، یک پیراهن قرمز به تن دارد که روی آن نوشته شده است “از آنجا که من می توانم – سیمون بیلز”. اگر لباس دختر خود را نپوشیده اید ، آیا حتی زیبایی او را دارید؟

اینستاگرام: @ jowens_3

بعد از اینکه آنها در رختکن برایشان عکس گرفتند ، به نظر می رسد اوونز ، بیلز و دوستانشان در یک قرار ملاقات دو نفره حماسی شرکت کردند: آنها به معنای واقعی کلمه با یک کالسکه اسب سوار در خیابان های سنت لوئیس سوار شدند. و حتی نمی توانم متنی را پس بگیرم ، لعنت.

اینستاگرام: @ jowens_3
اینستاگرام:simonebiles
اینستاگرام:simonebiles
اینستاگرام:simonebiles

بنابراین ، چگونه می توانم یک Jonathan Owens تهیه کنم؟ آیا باید ژیمناستیک یاد بگیرم؟ من انجامش میدهم. سخت خواهد بود اما … من این کار را می کنم.

سه هفته پیش اوونز تصویری با بیلز به اینستاگرام خود ارسال کرد و در مورد اینکه چقدر مشتاقانه منتظر تماشای او در آزمایشات است نوشت: خیلی جالب است که من تماشا می کنم شما را به کاری که دوست دارید انجام می دهید و در آن بهترین هستم … ️ من خیلی به شما افتخار می کنم قهرمان لیل من next آزمایشات بعدی و شما می دانید که من آنجا هستم !! دوستت دارم عزیزم … “، او نوشت. اگر به اندازه من با این زوج وسواس دارید ، صفحه اینستاگرام اونز را بررسی کنید ؛ او یک حلقه برجسته از روابط آنها دارد و این طلا است.

گزارش ها نشان می دهد که اوونز به دلیل محدودیت های COVID در کشور قادر به پیوستن به Biles در ژاپن نخواهد بود مردم، اما ما می دانیم که او او را از خانه تشویق خواهد کرد. و آنها اجازه حمل و نقل بین المللی گل را می دهند ، درست است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>