دو بازیگر سرخوش برخی از بازیگران در این مصاحبه ویروسی “متنفر” بودند

[ad_1]

خوشحالم به معنای شادی است … مگر اینکه شما در این نمایش کار کرده باشید ، ظاهرا. این مجموعه موزیکال پرطرفدار ، در مورد نوجوانانی که امیدها و رویاهای خود را از طریق آهنگ های معروف پاپ ابراز می کنند ، از سال 2009 تا 2015 در شبکه فاکس اجرا می شد و طرفداران (و متنفران) هنوز مشتاق چای پشت صحنه هستند. در یک قسمت از پادکست در مارس 2020 دوستیابی مستقیم، جنا اوشکوویتز و کوین مک هیل ، که در این سریال به عنوان تینا و آرتی بازی کردند ، در مورد لحظه ای که باعث شده “از آنها متنفر” شوند ، شروع به کار کردند.

در کلیپی از مصاحبه که اکنون در TikTok منتشر شده است ، اوشکوویتز و مک هیل وقتی خواستند نمایشی را که باعث شهرت آنها شده است ، بخندند.

مک هیل می گوید: “من هرگز از آن متنفر نبودم … بعضی ها این کار را کردند.”

“من آخرین کسی بودم که شکست … این” چه بود [Does] روباه بگو “،” او با اشاره به آهنگ تقلید کوتاه مدت که به یک محبوب پاپ غیر منتظره تبدیل شد ، ادامه داد. از نظر اوشکوویتز ، به نظر می رسد خواندن ترانه “Gangnam Style” ستاره کره جنوبی ، نقطه شکن او بود. اگرچه او به طور مستقیم به آن نمی پردازد ، اما وقتی میزبان آن را مشکل ساز می داند ، با پوزخند و اشاره می کند. هر دو ستاره توافق دارند که فصل پنجم نمایش ” خشن “و” بسیار ناشنوا. ​​” مک هیل هشدار می دهد بینندگانی که “اکنون” آن را تماشا می کنند “شوکه خواهند شد”.

آنها همچنین وارد آقای Schue از همه چیز می شوند. متیو موریسون در این سریال نقش ویلیام شوئستر ، مدیر Glee Club را بازی کرد ، شخصیتی که شخصیتی پدرانه و رهبر بود … اما همچنین شاید کمی بیش از حد در زندگی دانشجویانش سرمایه گذاری شده باشد. بینندگان به طور معمول رفتار او را “وحشتناک” و “عجیب” می خوانند. به نظر می رسد اوشکوویتز و مک هیل با هم توافق دارند. TikTok اکنون بیش از 1 میلیون پسندیدن دارد.

حساب TikTok پادکست همچنین یک کلیپ دیگر از مصاحبه منتشر کرده است ، که در آن مک هیل و اوشکوویتس درباره اتصالات در میان بازیگران صحبت می کنند:

بیایید بگوییم ، در اطراف مکالمه ای انجام شده است خوشحالم از زمان پخش 10+ سال قبل در اصل بخاطر به تصویر کشیدن دانشجویان بی تحسین مورد ستایش قرار گرفت ، اگرچه خطوط داستان گاهی اوقات بسیار دور از ذهن بود ، اما با تقلید مسخره آمیز مرز بود. وقتی نمایش متوقف شد ، تفسیر متوقف نشد. با تشکر از در دسترس بودن در Netflix ، خوشحالم هر روز به بینندگان جدید راه پیدا کرده است. و بسیاری از رسانه های اجتماعی برای فراخوانی لحظات مشکل ساز از نمایش استفاده کرده اند. شاید مربی سو سیلوستر درست بود که سعی کرد آن را تعطیل کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>