دو دنباله چاقو به Netflix می آیند

[ad_1]

خبر بزرگ ، مردم: دو چاقوها بیرون دنباله ها خانه خود را در Netflix پیدا کرده اند.

بله ، درست است: نتفلیکس معامله بزرگی را برای به دست آوردن فیلم های بعدی در این فیلم بست چاقوها بیرون کائنات. مطابق ضرب الاجل، گفته شده ارزش این معامله 400 میلیون دلار است.

و این پول به خوبی خرج خواهد شد: اولین چاقوها بیرون فروش این فیلم در سال 2019 بیش از 300 میلیون دلار بوده است.

ضرب الاجل گزارش می دهد که دانیل کریگ بار دیگر در نقش کارآگاه بنو بلان بازی خواهد کرد. با این حال ، دیگر اعضای بازیگران (از جمله کریس ایوانز ، آنا د آرماس ، جیمی لی کرتیس و لیکیت استنفیلد) برنخواهند گشت. این منطقی است: کارآگاه بلانک در پایان اولین فیلم رمز و راز خود را پیچید. او آماده حرکت است!

صحبت از دنباله ای کمتر از یک سال بعد آغاز شد چاقوها بیرونرها کردن. ریان جانسون ، کارگردان و فیلمنامه نویس نامزد اسکار این فیلم گفت هفتگی سرگرمی در ژانویه 2020 فیلم دیگری کاری است که او “دوست دارد انجام دهد.” به نظر می رسد که او آرزوی خود را دو برابر می کند.

چاقوها بیرون حساب توییتر این خبرهای دنباله دار Netflix Originals را از قبل سرگرم کرده است:

جانسون ادامه داد: “من خیلی سرگرم کار با دانیل بودم … ایده انجام همان کاری که آگاتا کریستی با پوآرو و خانم مارپل کرد – فقط انجام یک معامله کاملا متفاوت با بنوئات بلانک به عنوان کارآگاه ،” جانسون ادامه داد آن یکی مصاحبه. “امکانات آن به طریقی کاملاً مهیج بی پایان به نظر می رسد.”

کریگ با هیجان مشابهی اظهار داشت: “منظور من این است که من برای ریان هر کاری می کردم.” آن یکی در یک مصاحبه جداگانه “اگر او چیزی بنویسد ، من آن را انجام خواهم داد. البته ، خواهم نوشت. چرا این كار را نمی كردم؟ ، به ندرت انجام می شود ، اما در آن فیلم انجام شد و چقدر خوب است؟ “

اولین چاقوها بیرون ادامه این فیلمبرداری از 28 ژوئن در یونان آغاز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>