دکتر Loretta Intense Replenishing Serum باعث تغییر شکل پوست من شده توسط رتینول شد

[ad_1]

صادقانه بگویم ، بسیاری از محصولات مراقبت از پوست که من آنها را تمام کنم وجود ندارد. بین داشتن پوستی واکنشی و این واقعیت که آزمایش محصولات وظیفه واقعی من است ، بیشتر اوقات ، شیشه های یک بار استفاده شده به توده ریفت من راه پیدا می کنند تا جایی برای جدیدترین پرتاب ها ایجاد شود. اما نه تنها کل بطری سرم پر کننده دکتر Loretta Intense را به پایان رساندم ، بلکه هنگامی که از آخرین قطره استفاده کردم تقریباً یک قطره اشک ریختم.

علی رغم داشتن آکنه مزمن ، پوست من همیشه خشک و حساس بوده است (احتمالاً در اثر خشک کردن محصولات آکنه ای که از زمان اولین قاعدگی شروع به استفاده از آن کرده ام) ، این امر باعث ایجاد تعادل برای تأمین رطوبت لازم می شود و درمان شکستگی های من این زمستان زمانی که برای من آکنه Epiduo تجویز شد که از رتینول با قدرت تجویز و بنزوئیل پراکسید استفاده می کند ، این مسئله حتی سخت تر شد. تا کنون ، این کار بسیار خوبی انجام شده است که می تواند شکستگی ها را تحت کنترل نگه دارد ، اما همچنین چهره من را به یک ظرف غذا ، پوست کنده و دردناک تبدیل کرده است.

تا اینکه سرم پر کردن دکتر Loretta Intense را پیدا کردم ، یعنی. هدف اصلی این سرم که توسط Loretta Ciraldo ، متخصص پوست با بیش از 40 سال تجربه تولید شده است ، محافظت در برابر آسیب های محیطی با استفاده از لیپوکرومن است که یک آنتی اکسیدان قوی است. این ماده علاوه بر محافظت از پوست در برابر آلودگی ، به مقابله با آسیب رادیکال های آزاد ناشی از نور خورشید نیز کمک می کند. ویتامین E و اسید لینولئیک نیز برای محافظت از سد پوست شما موجود است. سرم های آنتی اکسیدان در محافظت از پوست در برابر فشارهای محیطی شگفت آور هستند ، که می تواند منجر به علائم پیری در خط شود. اما بسیاری از آنها تمرکز روی ویتامین C دارند که متأسفانه باعث تحریک پوست من می شود ، بنابراین من دوست دارم که این یک آنتی اکسیدان فوق العاده قدرتمند با عوارض جانبی صفر داشته باشد.

در حالی که محافظت عالی است ، دلیل این که عاشق این سرم شدم بافت است. کاملاً ضخیم تر از بیشتر سرم های دیگر من است – تقریباً مانند عسل. به همین دلیل ، فقط چند قطره کل صورت من را می پوشاند و باعث می شود بلافاصله احساس راحتی کنید ، مانند یک آغوش نرم. این احساس آرامش ناشی از گلیسیرین است که ماده ای مرطوب کننده است که آب را به داخل پوست شما می کشد و گلیکولیپیدها که از دست دادن رطوبت را دوباره پر می کنند و سد پوستی شما را ترمیم می کنند.

این ترمیم مانع است که در تسکین پوست من که از رتینول سوخته است بسیار مهم بوده است. مهم نیست که پوست من پوسته پوسته ، قرمز و یا دردناک باشد ، فقط یک برنامه باعث احساس گشاد شدن و شبنم شدن آن می شود. نه تنها احساس بهتری دارد ، بلکه به نظر می رسد نیز بهتر است – ناگهان پوست براق و براق مدل GLOSSIER دارم ، نه یک بیمار آکنه 24 ساله. حتی مهم نیست که چه مرطوب کننده ای روی آن بزنم ، صورتم احساس رطوبت و چربی می کند تا اینکه مجبور می شوم دوباره شب استفاده کنم ، که وقتی پوست شما از بین می رود ، کار کوچکی نیست.

من نه تنها بطری خود را تمام کردم ، بلکه جلو رفتم و بطری دیگری را سفارش دادم. دیگر هرگز نمی خواهم بدون آن باشم.

سرم جبران کننده دکتر لورتا اینتنس

سرم جبران کننده دکتر لورتا اینتنس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>