‘دیانا باب مدرن’ در این فصل قرار است همه جا باشد

[ad_1]

با پایان محدودیت های Covid در چشم و بهار در گوشه و کنار ، بسیاری از ما شروع به برنامه ریزی برای مدل های مو و رنگ هایی که می خواهیم با شروع زندگی به حالت عادی می کنیم. اگر مدتی است که با ایده رفتن به ریزه کاری بازی می کنید ، پس از قفل کردن زمان مناسب برای انجام این کار است.

همان جایی است که مدل موی باب وارد ما می شود. ما آن را صدا می کنیم: 2021 سال میلادی است – فقط به کایا گربر ، کیم کی و دوآ لیپا نگاه کنید تا جادویی را احساس کنید که مدرن ، با طراوت و کمی احساس می شود کمی سکسی (برای برش به باب قطعه قطعه شده و باب صاف مراجعه کنید). متقاعد نشده اید که تکرارهای مدرن کافی از باب وجود داشته باشد؟ به ما اجازه دهید تا شما را با بلانت بل ، باب A و Bob midi آشنا کنیم. هنوز به دنبال یک نگاه تازه تر هستید؟ وارد باب مدرن دایانا شوید.

با الهام از شاهزاده خانم دایانا فقید ، که زیبایی او از طریق اما کورین در سریال The Crown و کریستن استوارت در اسپنسر دوباره زنده شده است ، این باب مدرن 2.0 است.

پرنسس دیانا

ژرژ دو کرل

سید هیز ، سفیر بابیلیس ، می گوید: “مردم به دلیل یک تغییر تغییر می کنند.” “ما به پایان دوره ای می رسیم که زمستان بسیار سخت بود و ریشه های شما به اندازه پنهان شدن در زیر یک گیاه نگران کننده نبودند. اکنون که بهار در هوا است و ما دوباره به جامعه ، خلق و خوی بی دغدغه ای وجود دارد و من فکر می کنم افراد بیشتری می خواهند دنبال سبک های جسورانه و سرگرم کننده بروند. ”

سوزی مک گیل ، مدیر هنری بین المللی در اتاق رنگین کمان ، می گوید او فکر می کند وقتی محدودیت های Covid برداشته می شود که در حال افزایش تعداد زیادی از افراد است که درخواست Bob Diana می کنند اما با پایان مدرن تر. او می گوید: “دیانا همیشه یک نماد سبک بوده است و هرگز باب از مد نمی افتد.” “دایانا همیشه یک باب را انجام می داد ، گاهی اوقات فقط به استخوان گونه اش می کوبید و گاهی کمی از پشت بیشتر بلند می شد ، اما چیزی که همیشه ظاهر بیبی دیانا بود ، جدا شدن قسمت عمیق و حجم و لایه های داخل موهای او بود.”

زیبایی این مدل مو این است که اگر از طول خوبی مانند استخوان های گونه شما کوتاه شود ، می توان رشد زیبایی داد و می تواند یک برش بسیار کم نگهدارنده باشد ، که با پیش بینی قفل احتمالی در آینده ایده آل است. آیا می خواهید آن را مدرن تر کنید؟ او می گوید: “اگر لایه ها و یک پارتیشن جانبی در مدل موی شما گنجانده شده باشد ، این فوراً حجم را افزایش می دهد و می تواند ظاهر شما را از نظر مدل سازی حتی با کمترین کیفیت نگه دارد.” “سپس شما می توانید به سادگی مقداری محصول حالت دهنده اضافه کنید تا بافت بیشتری به موهای شما اضافه کند یا برای یکدست شدن صاف مانند دایانا سشوار بکشید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>