دیدار “دوستان” واقعاً اتفاق می افتد – در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم

[ad_1]

بچه ها – آنها بودند فقط در یک استراحت دوستان تجدید دیدار ، که از زمانی که برای آخرین بار درب بنفش و قاب زرد روی آن بسته شده است ، تقریباً شایعه شده است ، واقعاً اتفاق می افتد. هر شش دوستان ستاره ها برای یک ویژه ویژه بدون نسخه برای HBO Max متحد می شوند.

HBO Max و بازیگران در مورد ویژه دیدار مجدد بسیار شتابزده هستند. در اینجا تمام جزئیاتی که تاکنون می دانیم آورده شده است.

چه کسی برمی گردد: مطابق با اعلامیه مطبوعاتی HBO Max ، جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لوبلانک ، متیو پری و دیوید شویمر همگی متعهد شده اند که نقش های خود را در ویژه نامه جدیدی تکرار کنند ، تهیه کنندگی اجرایی توسط دوستان خالقین مارتا کافمن و دیوید کرین و همچنین اصلی هستند دوستان تهیه کننده کوین برایت. آنها به نسخه اصلی شلیک می کنند دوستان مرحله صوتی ، مرحله 24 ، در محل استودیوی برادران وارنر در بوربانک ، کالیفرنیا. بن وینستون ، مشهور به خاطر کار در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، کارگردانی و همچنین محصولات اجرایی را بر عهده خواهد داشت. این چیه؟ همه نه دوستان قسمت های شکرگذاری به یکی تبدیل شد؟ زیرا ما کاملاً سپاسگزار هستیم.

تاریخ انتشار: در نوامبر سال 2020 ، پری گفت دوستان اتحاد در مارس 2021 ضبط خواهد شد. “دوستان دیدار مجدد برای اوایل ماه مارس برنامه ریزی شده است. ” “به نظر می رسد ما سال شلوغی در پیش داریم. و این روشی است که من آن را دوست دارم! “

اما در مارس 2021 ، دیوید شویمر به روزرسانی کرد: او به اندی کوهن گفت ، مراسم تجدید دیدار “ماه آینده” ، یعنی آوریل 2021 ، آغاز می شود.

در ژانویه 2021 ، لیزا کودرو تأیید کرده بود که آنها قبلاً شروع به تیراندازی برخی چیزها برای دیدار مجدد کرده اند. او به راب لاو در پادکست خود گفت ، “جنبه های مختلفی برای آن وجود دارد ، و ما قبلا بسته های مختلفی را ضبط کرده ایم.” به معنای واقعی کلمه! با راب لاو، مطابق با مردم. “من قبلاً چیزی را از قبل گرم کرده ام ، بنابراین قطعاً در حال انجام آن هستیم ، زیرا من قبلاً به چیزی کوچک شلیک کرده ام.”

چگونه آنها این اتفاق افتادند: به نظر می رسد اگر بخواهید بازیگران امتیازات زیادی دریافت می کنند. تنوع گزارش می دهد که یک منبع ادعا می کند به هر شش مجری برای کار خود حداقل 2.5 میلیون دلار پرداخت می شود. (بگذارید ژنیفر هر چیزی را که او می خواهد داشته باشد.)

میز فوزبال ، آرمادیلوی تعطیلات ، چیزهای کوچک انگلیسی و گربه های بد بو را بشکنید. این واقعاً اتفاق می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>