دیدار شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام باعث می شود مردم در توییتر احساسی باشند

[ad_1]

شاهزاده ویلیام و پرنس هری ممکن است در هنگام تشییع جنازه پدربزرگ خود کنار هم قدم نگذاشته باشند ، اما آنها فرصتی برای عقب افتادن پیدا کردند.

در 17 آوریل ، شاهزاده هری ، پرنس ویلیام و کیت میدلتون پس از تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، گپ و گفتگوی مشترکی داشتند. نه تنها این اولین حضور مشترک برادر از زمانی بود که دوک ساسکس خانواده اش را به کالیفرنیا منتقل کرد ، بلکه اولین بار آنها پس از نشست احساسی پرنس هری و مگان مارکل با اپرا وینفری با یکدیگر دیده شدند که از جزئیات بسیار نگران کننده ای در مورد ازدواج این زوج رونمایی کرد. زندگی سلطنتی.

اگرچه این پیاده روی به قلعه ویندزور اولین باری نبود که برادران از زمان مصاحبه فرصت گفتگو داشتند ، اما گفته می شود که گفتگوهای قبلی “مثمرثمر نبودند”.

گیل کینگ در برنامه صبح خود در ماه مارس گفت: “هری با برادرش صحبت کرده است و او نیز با پدرش صحبت کرده است.” کلمه ای که به من داده شد این بود که این مکالمات مثمر ثمر نبودند. اما آنها خوشحالند که در حداقل یک مکالمه را شروع کرده است. من فکر می کنم آنچه هنوز برای آنها ناراحت کننده است این است که کاخ مدام می گوید آنها می خواهند آن را به صورت خصوصی کار کنند ، اما با این حال آنها این داستان های دروغ را باور دارند [that] هنوز هم در حال بیرون آمدن هستند که در برابر مگان بسیار تحقیرآمیز هستند. “

دوشس ساسکس ، که فرزند دوم این زن و شوهر را باردار است ، توسط پزشک خود اجازه سفر به مسافرت را نگرفت ، اما گزارش شد که از خانه خانه روند کار را تماشا می کند و یک ادای احترام بسیار شخصی به پدربزرگ داماد خود را به این سرویس ارسال می کند.

در حالی که می توان گروه را در چندین ویدئو با هم قدم زد ، سرانجام میدلتون معطل شد تا با شخص دیگری صحبت کند و به برادران اجازه می دهد هر بار یک به یک صحبت کنند. طبق گزارش سی.ان.ان ویکتوریا آربیتر ، ماشین هایی برای حمل سلطنتی از کلیسای مقدس جورج به قلعه در دسترس بودند ، اما شاهزاده هری ، پرنس ویلیام و کیت میدلتون تصمیم گرفتند که به عنوان یک خانواده با هم قدم بزنند.

وی در توئیتر خود نوشت: “آنها که در کلیسای کوچک جدا شده اند ، اکنون می توانند دور هم جمع شوند که برای ملکه راحت خواهد بود.”

همچنین برای بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی که می توانستند از طریق پخش مستقیم تلویزیونی مراحل را مشاهده کنند ، باعث راحتی آنها شد. “خدا را شکر ویلیام و هری اختلافات خود را کنار گذاشتند تا به درستی به هم بپیوندند و پس از خدمات گپ بزنند” یک کاربر توییت کرد. “کیت دوست داشتنی است که دور شود و با سوفی قدم بگذارد و اولین لحظه زندگی مشترک دو برادر را بگذارد.”

“سلطنت طلب نیست اما قلبم را گرم کرد که ویلیام ، هری و کیت را بسیار نزدیک دیدم” ، دیگری اضافه.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>