رئیس جمهور اولیویا رودریگو خطاب به ملت

[ad_1]

رئیس جمهور صحبت کرده است. و منظور من از رئیس جمهور ، اولیویا رودریگو است. فکر کردی منظور من شخص دیگری است؟ فکر نمی کنید اولیویا رودریگو کاملاً بتواند رئیس جمهور شود؟ اگر پسری که دیگر نام او را نمی گوییم بتواند رئیس جمهور شود ، اولیویا می تواند رئیس جمهور شود. و او خواهد بود. و او در حال حاضر است.

تراشه Somodevilla ، گتی ایماژ

در حقیقت ، خواننده “مجوز رانندگی” این هفته در کاخ سفید است تا به جو بایدن (رئیس جمهور واقعی) کمک کند تا واکسن COVID را برای جوانان تهیه کند. گزارش CNN ، او ، بایدن و دکتر آنتونی فاوسی فیلم هایی را برای رسانه های اجتماعی ضبط می کنند تا جوانان را به واکسیناسیون تشویق کنند.

روز چهارشنبه ، 14 ژوئیه ، رودریگو همچنین به طور خلاصه در اتاق توجیهی کاخ سفید سخنرانی کرد و تریبون را از وزیر مطبوعاتی جن پسکی گرفت. رودریگو با پوشیدن پاشنه های سکویی و کت و شلوار دامن چهارخانه صورتی ، به نظر می رسید شر هوروویتس با هیلاری کلینتون دیدار می کند.

BRENDAN SMIALOWSKI ، گتی ایماژ

یکی حساب هوادار نگاه او را شناسایی کرده است هشت سال قبل از تولد رودریگو. نمی خواهم در مورد آن فکر کنم

بدیهی است که طرفداران از دیدن ستاره مورد علاقه خود از DC دیدن می کنند و هیجان زده شده اند. یک نفر در توییت خود نوشت: “من واقعاً سخت تلاش می کردم تا با اولیویا رودریگو وسواس نداشته باشم …”

“شکستن: سرود ملی توسط رئیس جمهور اولیویا رودریگو به” خوب 4 شما “تغییر یافته است ،” دیگری به شوخی گفت. توییت های بیشتر را در زیر مشاهده کنید.

وقتی اولیویا رودریگو رئیس جمهور شود ، بورها غیرقانونی اعلام می شوند (ببخشید بورها). گرفتن گواهینامه رانندگی اجباری است و یک دوره انتظار شش هفته ای بین همه روابط وجود دارد. این روش درمانی برای هرکسی که بخواهد رایگان خواهد بود ، تمام آب نبات به صورت ترش در دسترس خواهد بود و شما می توانید بر روی صورت خود برچسب هایی به مطب بزنید. بستنی توت فرنگی غذای رسمی ملی خواهد بود و “Uptown Girl” ساخته بیلی جوئل سرود ملی جدید خواهد بود. تیلور سویفت وزیر امور خارجه خواهد بود. این آمریکای من است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>