رابطه آریانا گراند و دالتون گومز: یک جدول زمانی کامل

[ad_1]

آریانا گرانده پس از کمتر از یک سال دوستانه ، رسماً با آژانس املاک و مستغلات دالتون گومز نامزد شده است.

در اوایل سال جاری این خواننده رسما به روابط گذشته اش “متشکرم” گفت و به دنبال عاشقانه محبوب خود با پیت دیویدسون رفت. گرچه او ماه ها عاشقانه خود را با گومز حفظ کرد ، اما قبل از رسمی شدن اینستاگرام در ژوئن ، او را در موسیقی ویدیوی “Stuck With U” خود به جهانیان معرفی کرد.

بیایید به سابقه رابطه آنها نگاهی بیندازیم ، از زمانی که گفته می شود در آغاز سال جدید شروع به رابطه می کنند ، شروع می کنیم:

ژانویه 2020: مطابق با مردم، این زن و شوهر از ژانویه شروع به برقراری رابطه می کنند ، اما گراند می خواهد پس از پایان نامزدی با روابط خود ، رابطه آنها را از کانون توجه دور نگه دارد. شنبه شب زنده ستاره در اکتبر 2018.

یک منبع به رسانه گفت: “آنها برای چند ماه در پاتوق بوده اند.” “آریانا نمی خواهد روابط عمومی دیگری برقرار کند ، بنابراین در تلاش است که این را ساکت نگه دارد ، اما به نظر می رسد از دالتون بسیار خوشحال است.”

فوریه 2020: ستاره پاپ و رقصنده سابق برای اولین بار در ماه فوریه با هم دیده می شوند ، TMZ ویدیویی از بوسه آنها در بار لوئی در نورتریج ، کالیفرنیا منتشر می کند.

مارس 2020: گفته می شود این زوج در حالی که با هم در خانه گراند در لس آنجلس در میان بیماری همه گیر COVID-19 به سر می بردند ، به یکدیگر نزدیکتر می شوند.

“آریانا در خانه با دوستانش اقامت دارد. او در مورد فاصله گرفتن از خود بسیار جدی است و روزها با همین گروه از مردم بوده است. ” مردم. “یکی از افرادی که او در حال حاضر با اوست ، دالتون است.”

در آن زمان ، طرفداران همچنین گومز را در داستان های Instagram Grande مشاهده می کنند.

مه 2020: این زوج اولین حضور رسمی خود را در موزیک ویدیوی Grande در “Stuck With U” با جاستین بیبر انجام دادند. در انتهای کلیپ ، هر دو در حالی که با تصنیف عاشقانه آهسته می رقصند ، به یک PDA شیرین دست می یابند.

ژوئن 2020: در تاریخ 25 ژوئن ، گراند و گومز پس از اینکه او یک سلفی شیرین از آنها را قبل از تولد 27 سالگی خود به اشتراک گذاشت ، به مقام رسمی اینستاگرام می روند. در عکس ، گراند دیده می شود که در کنار زیبایی لبخندش در حال دست زدن است. (برای دیدن عکس و ویدیو حتماً از داخل گالری صفحه را بکشید.)

در 27 ژوئن ، گراند و گومز بوسه او را می گیرند نیمه تابستان-مهم جشن تولد.

آگوست 2020: در 7 آگوست ، گراند به اینستاگرام می رود تا عشق “عزیزم” و “بهترین دوست” خود را در یک پست اینستاگرام تولد شیرین و پر از PDA ارسال کند. در چندین ویدئو ، گومز به طور مکرر دیده می شود که گونه گراند را نوک می زند. آه

دسامبر 2020: در 20 دسامبر ، گراند نامزدی خود را با گومز اعلام کرد. این ستاره پاپ از طریق اینستاگرام یک سری عکس با نامزدش به اشتراک می گذارد – از جمله دو حلقه الماس خیره کننده خود – با توصیف تصاویر ، “برای همیشه و سپس برخی”.

آوریل 2021: در تاریخ 3 آوریل ، گراند یک سری عکس عاشقانه با گومز در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. وی در زیرنویس نوشت: “!!! قلب من شخص من !!! از تو خیلی ممنونم که هستی”

از زمان نقل مکان به LA ، این جفت ارز از کانون توجهات خارج شده است ، که به نظر می رسد عمدی باشد. یک منبع به وی گفت: “او دوست دارد رابطه خود با آری را خصوصی نگه دارد.” مردم در دسامبر سال 2020. “این مرحله از زندگی او به طرز خوبی بسیار ساکت و آرام بوده است.”

ما این جدول زمانی را با وقایع بیشتر روابط آریانا گراند و دالتون گومز به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>