رابطه تیلور سویفت و جو آلوین: یک جدول زمانی کامل

[ad_1]

ما می دانیم که تیلور سوئیفت و جو آلوین قطعاً یک زوج هستند (اگر به تئوری های طرفداران توجه کنید احتمالاً در شرف نامزدی هستند) ، اما روابط بسیاری از آنها مخفی است. به عنوان مثال درباره زمان او با هری استایلز ، جیک جیلنهال و تام هیدلستون فکر کنید. داستان های تبلوئیدی ، پست های اینستاگرامی و متن ترانه های آشکار وجود داشت که اطلاعات زیادی را برای تجزیه و تحلیل به مردم می داد. رابطه سوئیفت با الوین داستان متفاوتی است.

در سال 2018 ، این زن و شوهر کمی بیشتر در مراسم عمومی شروع به قدم زدن کردند. یک منبع گفت: “خصوصی نگه داشتن آن از ابتدا واقعاً به روابط آنها کمک می کرد.” مردم. “آنها توانستند با آرامش یکدیگر را بشناسند.” این منبع همچنین اضافه می کند ، “شخصیت آنها بسیار سازگار است و به شغل یکدیگر احترام می گذارند.”

به نظر می رسد یک مسابقه عالی است ، بنابراین بیایید ابتدا رابطه آنها را شکل دهیم.

مه 2016

سوئیفت و الوین هر کدام در سال 2016 در Met Gala شرکت می کنند. آن وقت آنها ملاقات کردند؟ دقیقاً زمان معرفی این جفت مشخص نیست ، اما مردم فکر می کنند که این مراسم بر اساس متن آهنگ “لباس” سوئیفت بوده است: “Flashback when you met me / وزوز شما بریده شد و موهای من سفید شد.” آنها در آن زمان واقعاً آن مدل موها را داشتند. سوئیفت بلافاصله پس از مراسم جشن از دوست پسر کالوین هریس جدا شد و شروع به دیدار با هیدلستون کرد. این رابطه تا سپتامبر 2016 پایان یافت.

گتی ایماژ

اکتبر 2016

طرفداران چشم عقاب متوجه شدند که سوئیفت و الوین در همان کنسرت Kings of Leon و مهمانی پس از آن در هتل Bowery در شهر نیویورک شرکت کرده اند.

مه 2017

داستان هایی می گوید که سوئیفت یک دوست پسر جدید انگلیسی دارد: جو الوین. در آن زمان او به خصوص برای طرفداران آمریکایی سوئیفت شناخته شده نبود ، و بیشترین اعتبار در IMDB او آنگ لی بود. پیاده روی طولانی مدت بیلی لین. اما او ستاره ای در حال ظهور بود و تعدادی فیلم پرمخاطب در کار بود ، از جمله مورد علاقه و ماری ملکه اسکاتلندی.

“تیلور و جو معامله واقعی هستند ، این یک رابطه بسیار جدی است” خورشید در آن زمان گزارش شده است. “اما بعد از اتفاقی که با تام هیدلستون افتاد ، آنها مصمم بودند که آن را ساکت نگه دارند.” خورشید همچنین گزارش داد که سوئیفت خانه ای را در شمال لندن ، نزدیک الوین اجاره کرده است.

ژوئن 2017

هنگامی که سرانجام پاپاراتزی سوئیفت و الوین را با هم گرفتند – در حال خوردن قهوه در بالکن در نشویل – شواهد عکاسی از این رابطه ظاهر می شود. آنها ماه بعد دوباره در شهر نیویورک جمع می شوند.

اکتبر 2017

وقتی سوئیفت تک آهنگ “زرق و برق دار” را منتشر می کند ، طرفداران بلافاصله سعی می کنند رمز و راز مربوط به چه کسی را بدهند. طرفداری که در یکی از جلسات معروف گوش دادن به آلبوم سوئیفت شرکت کرده بود ، برای اطلاع به ما در مورد آلوین به Tumblr مراجعه می کند: این 100 درصد در مورد دوست پسر فرشته اش یک ساله است. این یک راز نیست او می خواست ما به مردم بگوییم. ” وقتی شعر را می شنوید همه منطقی است: “او باید این را به عنوان تعارف بپذیری / اینکه من مست شدم و شیوه گفتگو را مسخره کردم”. “و من یک دوست پسر پیدا کردم ، او از ما بزرگتر است / او در باشگاه است و من نمی دانم چه چیزی.” (هریس و هیدلستون هر دو از سوئیفت و الوین پیرتر بودند.)

در اواخر همان ماه ، اد شیران ، دوست سوئیفت درباره الوین می گوید: “او واقعاً خوب است. واقعاً دوستانه واقعا خوب مرد. “

دسامبر 2017

وقتی شرکت کنندگان در جینگل بال iHeartRadio در شهر نیویورک ادعا می کنند که سوئیفت و الوین را در هنگام اجرای اد شیران دیده اند که برخی از PDA را نشان می دهند ، هواداران به شدت عصبانی می شوند.

فوریه 2018

گفته می شود این زوج با هم زندگی می کنند. ما شکست که چگونه متن از آهنگ های مختلف در شهرت، آبرو آلبوم به ما گفت این نزدیک است.

مه 2018

زن و شوهری که Instas با هم هستند ، با هم می مانند ، درست است؟ سوئیفت و الوین هر دو در حالی که ظاهراً در تعطیلات با هم بودند ، عکس هایی از خود را در کنار همان کاکتوس قرار می دهند.

سپتامبر 2018

هشدار شبانه تاریخ عمومی! سوئیفت با اکران فیلم الوین روبرو می شود مورد علاقه و برای مهمانی پس از او به او می پیوندد. حتی عکس هم بود! Alwyn همچنین برای اولین بار علناً در مورد Swift صحبت می کند و می گوید وگ انگلیسی، “من می دانم که مردم می خواهند در مورد آن جنبه چیزها بدانند. من فکر می کنم ما با موفقیت بسیار خصوصی بوده ایم و اکنون این مسئله برای مردم فرو رفته است … اما من واقعاً ترجیح می دهم در مورد کار صحبت کنم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>