رابطه مایلی سایرس و کودی سیمپسون: یک جدول زمانی کامل

[ad_1]

11 ژانویه 2020: کوروش در 23 سالگی تولد سیمپسون عشق را با ادای احترام در استوری اینستاگرامش نشان می دهد.

این زوج نمی توانستند در روز خاص او با هم باشند زیرا سیمپسون خارج از شهر در میلان است ، اما کوروش مطمئن می شود که با دو پیام تولد جداگانه جشن می گیرد.

او در 10 ژانویه ، قبل از تولد 23 سالگی خود ، نوشت: “تولد بهترین دوست من در کل جهانcodysimpson”. “من تو و زندگی دزدان دریایی ما را دوست دارم!” او تصویری صمیمی از چهره سیمپسون را که از بین پاهایش بیرون می زد ، عنوان کرده است.

@ mileycyrus / استوری اینستاگرام

روز بعد خواننده دومین ادای احترام را به همراه ویدئویی مسخره از آهسته رقصیدن آنها در حالی که ماسکهای صورت مطابق دارند ، می زند.

“تولدت را به انسان مورد علاقه من مبارک تا با همه زمینcodysimpson I عجیب شوی [heart] تو ، “او می نویسد.

مطابق با مردم، کوروش از سال 1800 به عنوان زیبای کتاب سیمپسون ، به وی زیبایی یک کیف دکتر داد.

@ mileycyrus / استوری اینستاگرام

3 آوریل 2020: سیمپسون تصمیم می گیرد که سر و صدا کند … با احترام از دخترش ، کوروش.

سیمپسون به مرحله اصلاح خود قرنطینه منتقل شده است: در تاریخ 2 آوریل او اینستاگرام خود را با سر پر از مو می فرستد و از طرفداران می پرسد که آیا “باید آن را بوزد؟”

حدس می زنم پیروان او به اندازه کافی در این ایده شرکت داشتند. حتی یک ساعت کامل 24 ساعت بعد ، او ویدیویی را منتشر کرد که کوروش بیشتر موهای بور خود را می تراشد. که اعتماد نامیده می شود.

آگوست 2020: پس از شایعات مربوط به جدایی ، کوروش طی یک لایو اینستاگرام ، خبر را تأیید می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>