راسل ویلسون و عاشقانه ترین لحظات زن و شوهر سیارا

[ad_1]

راسل ویلسون و سیارا یکی از خیره کننده ترین زوج های هالیوود هستند. آنها از بهار 2015 قرار ملاقات گذاشتند و تا ژوئیه 2016 ازدواج کردند. چند سال پیش ، بازیکن ارشد NFL در مورد همسر ستاره پاپ خود گفت: “من به کسی گفتم دختری است که می خواهم با او باشم.” اکنون این دو از همیشه خوشحال ترند. آنها یک کودک نوپا ، سیه نا سه ساله را با هم مشترک هستند و چند ماه پیش از یک پسر بچه استقبال کردند. سیارا همچنین از رابطه قبلی فرزند دیگری به نام Future شش ساله دارد. و لحظات خانوادگی آنها به طور جدی بسیار شایان ستایش است. هر دوی آنها همیشه حسادت انگیزترین مجالس معروف ، قرارهای یک نفره و سایر مطالب خوب را که باید ببینیم ارسال می کنند – به خصوص در این مدت. من 27 ساله هستم ، اما فکر می کنید آنها مرا قبول می کنند؟ فقط قرار دادن آن وجود دارد!

اگر این دو را در اینستاگرام دنبال نکنید ، دیگر از دست می دهید. در اینجا فقط یک عکس از خانواده و روابط محتوای A-plus است که آنها ارائه می دهند:

سیارا و ویلسون برای اولین بار تولد فرزندشان وین را تبریک می گویند.

سیارا نوشت: “The BIG 1 !! برنده امروز و هر روز! شما عزیزترین پسر و نازنین هستید.” “همیشه می رقصید ، لبخند می زد ، و می خندید … همیشه همه جا! دنیا باید ادامه بدهند! 🙂 من خیلی هیجان زده و سپاسگزارم که امروز شما را جشن می گیرم! من خیلی دوستت دارم شاهزاده کوچک من …”

ویلسون در توئیتر در کنار یک ویدیوی شیرین نوشت: “مبارک. مسح شده. تماس گرفته شده. کنجکاوی شما. تمرکز شما. شادی شما. شما را دوست دارند. بابا همیشه شما را نگه می دارد ، راهنمایی می کند ، آموزش می دهد ، فراهم می کند و به شما ایمان می آورد.” “ما تو را دوست داریم برنده شوید. مادر ، پدر ، آینده و SiSi همیشه شما را دوست دارند و از شما مراقبت می کنند. تولدت مبارک پسر بچه.”

ادای احترام سیارا به ویلسون به افتخار جایزه مرد سال خود

“شما فداکارترین ، دوست داشتنی ترین و مراقب ترین شخصی هستید که می شناسم. قلب ، فداکاری و تعهد شما برای مراقبت از دیگران واقعاً چیزی است که شما را متمایز می کند. “او پس از اعطای جایزه مرد سال NFL به ویلسون در اینستاگرام نوشت. “این یکی از زیبا ترین و جذاب ترین چیزهای شماست! من خیلی به شما افتخار می کنم و بخشی از ماموریت بزرگ شما برای تأثیرگذاری بر دیگران هستم! “

او ادامه داد: “افتخار می کنم که شما را شوهرم می نامم. شما به فرزندان ما افتخار می کنید. به خانواده ما افتخار می کنی خیلی دوستت دارمDangeRussWilson! تبریک می گویم والتر پایتون مرد جوایز جایزه عزیزم! تو واقعاً آن مرد هستی! “

ادای احترام ویلسون به سیارا برای تولد 35 سالگی وی

او در 25 اکتبر نوشت: “شما با موسیقی ، رقص ، تجارت و نفوذ خود به عنوان یک زن در سراسر جهان تغییر نسل داده اید.” “با این وجود ، علی رغم همه اینها … بهترین چیز در مورد شما این است که چگونه همیشه خانواده ما را از گوش به گوش دیگر بخنداند و لبخند بزنیم. ما عاشق این هستیم که چگونه آغوش خود را به دور ما می پیچید. ما شما را برای همیشه دوست داریم. “

چرا اجازه می دهید همه گیری ها مانع داشتن یک شب پر زرق و برق در شب شوند؟

زمانی که سیارا این عکسهای برگشتی را منتشر کرد ، ثابت کرد که او و ویلسون برای یکدیگر هستند

او یک بازیکن فوتبال بود. او یک تشویق کننده بود. فکر می کنم شما می دانید که این داستان چگونه به پایان می رسد.

سایه بازیگوش ویلسون به سیارا پرتاب کرد که ناخن هایش را در حین قرنطینه با صدای بلند پر کرده است

قابل تعویض

مهمانی آشکار سکسی آنها ، که خوشحالترین چیزی است که من دیده ام

من بزرگترین طرفدار این نوع اجتماعات نیستم ، اما حتی من این را زیبا دیدم.

این فیلم از آنها در مورد اولین باری که ملاقات می کنند صحبت می کند

در همین حال ، من عشق خود را به یک قوطی Pringles اعتراف می کنم.

وقتی که آنها مهمانی خواب غریبه خانوادگی داشتند

دنج ترین نصب تاکنون.

این موزیک ویدیوی خانوادگی کریسمس ، تنظیم شده به آهنگ “All I Want for Christmas You You” ماریا کری است

گرمی های اطراف.

و این مهمانی رقص صبحانه خانوادگی

خوردن تخم مرغ هرگز جالبتر به نظر نرسیده است.

لباس های هالووین بی و جی آنها

آه ، این تاریخ بود.

Annnnd وقتی زیر آب بوسه زدند

یعنی بیا بر.

وقتی سیارا و بچه ها برای حمایت از افتتاحیه فصل NFL 2020 ویلسون لباس پوشیدند

و کارساز بود – او خسته شد.

او همچنین یک پیام شیرین به شوهرش ارسال کرد: “فصل 9. خیلی افتخار می کنم عزیزم @ DangeRussWilson! سخت کوش ترین مردی که می شناسم. دیدن فداکاری و تعهد روزانه شما نسبت به بازی به طور مداوم انگیزه و الهام بخش من است! بهترین 2 تا به حال آن را انجام دهید! # 3 بهترین در پیش است! بیا بریم @ Seahawks! بیا بریم! #روز بازی.”

جشن سیارا برای تولد 32 سالگی ویلسون

“هر چیزی برای شما پسر تولد … چیزی نیست که من برای شما انجام ندهم! در این روز و هر روز آرزوی من این است که شما مانند پادشاهی باشید که هستید! من تو رو خیلی دوست دارم! # تولدت مبارک عشق من @ DangeRussWilson! #DinnerandMovie در خانه. یکی از عوام ما #CougarforLife 😝 ، “او در اینستاگرام نوشت. و این به نظر می رسد بهترین شب فیلم خانگی است که تاکنون دیده ایم!

برای مشاهده لحظات شاخص Ciara – Russell Wilson ، اینجا را دوباره بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>