راشل بیلسون از همان عکس دبل دبیرستان با رامی ملک صحبت کرده است

[ad_1]

راشل بیلسون و رامی ملک بعد از کمی درام در اینستاگرام همه خوب هستند.

در صورت از دست دادن آن ، این دو بازیگر از دوستان دبیرستانی هستند و پس از اینکه بیلسون عکس بازگشتی از هر دو نفر را منتشر کرد ، لحظه ناخوشایندی را در سال 2019 به اشتراک گذاشتند. این یکی از عکسهای خرکی بود که به طور همزمان زیبا و شکننده است – شما آن ها را می شناسید.

به هر حال ، بیلسون می گوید راپسودی Bohemian بازیگر نمی خواست این عکس را به صورت آنلاین انجام دهد و از او خواست آن را حذف کند ، کاری که او انجام داد. هنگامی که او این داستان را چند هفته پیش به اشتراک گذاشت ، کاملاً ویروسی شد.

در حال حاضر ، بیلسون در حال به روزرسانی است. وی در مورد اخیر گفت: “من و رامی در واقع با هم صحبت کردیم. او با من ارتباط برقرار کرد و همه ما خوب هستیم.” بانوی بانگ قسمت پادکست “او خیلی شیرین بود و ما الان کاملا خوب هستیم و در مورد آن صحبت کردیم و خوب هستیم.”

وی ادامه داد ، “او بسیار بخشنده بود ، و من کاملاً فهمیدم که او از کجا می آید و او مرا درک کرد. و من خیلی خوشحال شدم که توانستیم آن را له کنیم و مانند آن حرکت کنیم. “

در ابتدا بیلسون این داستان را برای داکس شپارد برای خودش تعریف کرد متخصص صندلی پادکست “من یک بازگشت از ما از سفر بزرگسالانمان به نیویورک ، برادوی ارسال کرده بود. ما فوق العاده عصبی بودیم ، فقط جالب ترین تصویر هر دوی ما بود. ” هفتگی سرگرمی. “رامی دوست خوب من بود.”

وی گفت که پس از صحبت با آرایشگر ملک ، متوجه شد که او از این عکس خوشش نمی آید. “من برای او پیام بسیار خوبی نوشتم ، مانند:” بسیار متاسفم. برو اسکار را بگیر ، شگفت انگیز هستی. ‘ و من هرگز چیزی نمی شنوم. ” “اما من فوق العاده دست پاچه شدم زیرا او همیشه بسیار خوب بود و ما دوستان خوبی بودیم ، و من طرفدار جدی این هستم که خود را جدی نگیرم ، خصوصاً در آن سطح از شهرت و استعداد. اما نگاه کنید ، او می خواهد فوق العاده مورد احترام واقع شود. این مورد اوست ، بنابراین من به آن احترام گذاشتم. پایین آوردم من فقط کمی از نحوه کار با آن برخورد کردم. “

بیلسون گفت بانوی بانگ او تعجب كرد كه اظهارنظرهايش در مورد مالك حتي خبر ساز شد. “دوستم برای من پیوند CNN را به آن فرستاد. من مثل این بودم که ‘داری شوخی می کنی؟’ او گفت. “هرچند که من بسیار فروتن شده بودم. مثل اینکه ، دچار حمله وحشت شده بودم. من مجبور شدم آن روز به درمان بروم و مثل این بود که” من اضطراب دارم. من نمی خواستم اینگونه دوباره ظاهر شود. احساس می کنم خیلی بد. اوه خدای من. رامی فکر می کند من دوباره این کار را می کنم. ”

خوشبختانه آنها توانستند همه اوضاع را پشت سر بگذارند. او توضیح داد ، “در واقع به هر دلیلی اتفاق خوبی افتاد ، زیرا ما توانستیم دوباره وصل شویم و مانند آن ، آن را بهتر کنیم و همه چیز عالی است.”

مکالمه کامل راشل بیلسون را در گوش کنید بانوی بانگ اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>