راشل بیلسون می گوید بازیگر دیگری در OC باعث ایجاد مثلث عشقی IRL با آدام برودی شد

[ad_1]

ظاهراً مثلث های عاشقانه فقط مجموعه داستان های داستان نبوده اند OC

در یک قسمت اخیر از به OC خوش آمدید ، عوضی! پادکست ، راشل بیلسون ، که مشهورترین چهره داغ تابستان رابرتز را به تصویر می کشد ، نشان داد که او در حالی که دوست پسر وقتش آدام برودی ، در هنگام صحنه ای از یک بازیگر ، بوسه به بازیگر دیگری می زند ، کمی “حسادت” می کند. البته برودی دوست پسر آخر بازی سامر را در درام نوجوانان کالیفرنیایی ، ست کوهن بازی کرد.

بیلسون و برودی عملاً در تمام طول سریال فاکس غوطه خورشید که از سال 2003 تا 2007 پخش شد ، قرار گذاشتند. (این دو در سال 2006 از هم جدا شدند و برودی در حال حاضر با یکی دیگر از نمایندگان درام نوجوان Leighton Meester ازدواج کرده است.) در حالی که شخصیت های آنها سامر و ست او در بیشتر سریال ها با هم جفت شد ، او در طول قسمت “بازگشت به خانه” یکی دیگر از ساکنان اورنج کانتی ، آنا استرن (سامر آرمسترانگ) را می بوسد.

قبل از ارسال کلیپ های بریلنی اسپیرز توسط بیلسون از آن گزارشگر برای پرسیدن در مورد بوسه های روی صفحه ، این فقط هر بوسه ای نبود. به گفته بیلسون ، آرمسترانگ یک قانون نانوشته هالیوود را زیر پا گذاشت. بیلسون به ملیندا کلارک ، هم میزبان و هم بازیگر سابق ، گفت: “وقتی ست با آنا در اتاق خواب است و او می رود تا او را ببوسد ، من می بینم که سامر لغزش دارد.” مردم. کلارک البته در نقش بدنام ترین مادر تلویزیون ، جولی کوپر بازی کرد.

Kinda به این تصویر معنای جدیدی می دهد ، نه؟

گتی

بله ، آن لحظه قطعاً باعث ایجاد “تنش” در پشت صحنه شد. “من کمی حسادت می کنم و مثل این هستم که” هوم ، شما چه می کنید که زبان خود را در دهان او می لغزید؟ ” مثل زندگی واقعی بود [love] مثلثی که من درحال تماشای آن هستم ، “بیلسون ادامه داد.” در تلویزیون زبانی وجود ندارد! “

وی افزود ، “من احساس می کنم که به طور قطع در زندگی واقعی برای یک دقیقه کمی بازی شده است ، حتی اگر واقعاً واقعاً نباشد. اما تنش با سامر را کمی به خاطر می آورم ، زیرا این فقط این مثلث یا هر چیز دیگری بود.”

بسیار خوب ، اما چه کسی ناگهان تمایل به تماشای بیش از حد را دارد OC از ابتدا تا انتها برای هفتمین بار؟ فقط من؟ چیز خوبی که هم اکنون در HBO Max موجود است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>