راشل لیندزی روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

هنگامی که او به مردم کمک نمی کند که روابط گذشته را در شایسته پرهیز از MTV پیدا کنند شبح ، شخصیت رسانه ای و حقوقدان ، راشل لیندزی ، وقتی صحبت از وکالت متنوع و تقبیح نژادپرستی گسترده ای است که هنوز در این صنعت وجود دارد ، تلویزیون واقعیت را مسئول می داند. مدافع عدالت نژادی و سرگرمی کار سختی است ، با این وجود لیندسی این کار را با لطف طبیعی و پوست براق که برایش شناخته شده است انجام می دهد.

لیندسی می گوید: “من قبلاً هنگام مراقبت از پوست مینیمالیست بودم و بعد وارد 30 سالگی شدم و پوستم کاملاً تغییر کرد.” او بزرگ می شود ، او می گوید زرق و برق ، رویکرد او برای مراقبت از پوست بسیار لمس کننده و ناپسند بود. “وقتی به مردم می گویم این حالت معمولاً لق می شود ، اما وقتی 20 ساله بودم قطعاً صبح ، شاید شب صورتم را با صابون پاک می کردم. و اگر هر نوع لکه ای می دیدم از الکل مالش استفاده می کردم. “

همه چیز تغییر کرد وقتی او از میامی مرطوب به لس آنجلس نقل مکان کرد ، که به خشک بودن فوق العاده معروف است. اندکی پس از نقل مکان ، لیندسی مجبور شد به سرعت یک روش جدید مراقبت از پوست پیدا کند که به درمان آکنه بزرگسالانی که به طور ناگهانی تجربه می کرد ، کمک کند. او می گوید: “من مدتها در میامی بودم ، جایی که قدم بیرون می گذاری و مثل این است که صورتت را گرفته ای.” “و سپس من به لس آنجلس منتقل شدم. آب و هوای خشک کاملاً شوک آور سیستم من بود ، بنابراین من مجبور شدم به منظور مقابله با پوست خود تمرکز کنم ، زیرا من شکستگی هایی داشتم مانند گذشته. من خشکی داشتم و جای زخم و رنگدانه بیش از حد باقی مانده بود که قبلا هرگز با آنها برخورد نکرده بودم. “

لیندسی اعتبار بازگشت پوست خود را به سونیا داکار ، چهره پرداز اعلام کرد. او تقریباً هر ماه یکبار برای صورت می رود (ترکیبی از مواد استحصال ، حجامت زیر چشم ، نور مادون قرمز و نشستن زیر ماسک اکسیژن) و در بیشتر موارد ، به طور انحصاری از خط داکار برای پاکسازی ، آبرسانی و محافظت از پوست ترکیبی خود استفاده می کند . “من هر قانونی را که او به من می دهد دنبال می کنم ، از رفتن ماهانه به او و استفاده از محصولات مناسب ، تا تعویض حوله صورت و روبالشی ها صبح و شب ، هر روز. من چنین پیشرفت چشمگیری دیده ام. “

کمک به مردم برای کنار آمدن با دل شکستگی گذشته برای قلب ضعیف نیست ، اما این دقیقاً همان چیزی است که لیندسی و همکار او تراویس میلز تصمیم دارند در فصل دو شبح. ادامه مطلب را بخوانید تا دریابید که لیندسی هنگام حرکت در روابط گردباد برای آخرین بخش از زرق و برقDrop the Routine.

پاک کننده من

من آرایش خود را پنج روز از هفته انجام می دهم ، بنابراین این چیزی است که باید به خوبی از عهده آن برآیم. من با Sensi Wash سونیا داکار شروع می کنم ، که یک شستشوی صورت بسیار ملایم است. من قبلاً از دستانم استفاده می کردم اما به دلیل آنچه هر روز روی صورتم رخ می داد ، به یک حوله صورت تبدیل می شدم. فهمیدم که آنقدر عمیق نیستم که بتوانم تمام آرایش هایم را پاک کنم. من هم خیلی راحت عرق می کنم و فکر می کنم تجمع روی پوست من نیز تأثیر بگذارد.

تصویر محصول

تونر من

پس از تمیز کردن ، از یک تونر روی صورت خود برای کمک به روشن شدن پوست خود استفاده می کنم ، و این یکی شگفت انگیز است. سازگاری برای من از نظر روال مراقبت از پوست مهم است – و درمان لکه های تیره و خطوط چین و چروک.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

تونر آبرسان سونیا داکار روبیکا

مرطوب کننده های من

من یکی از طرفداران قدیمی مری کی هستم و محصول مورد علاقه من مرطوب کننده ضد پیری است. مادرم از آن استفاده می کند ، و من نیز دنباله روی استفاده از آن را روی صورت و گردنم دو بار در روز دنبال کردم. سبک و مثر است. من همچنین روغن امگا سونیا داکار را خیلی دوست دارم ، که با مومیایی کردن پروانه آبی او دنبال خواهم کرد. این همین مرطوب کننده خامه ای است که به شما احساس ابریشم می دهد.

تصویر محصول

مرطوب کننده ضد پیری Mary Kay TimeWise

تصویر ممکن است حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

تقویت کننده امگا ارگانیک Sonya Dakar

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

مومیایی پروانه آبی سونیا داکار

درمان های لکه تاریک من

برای کمک به برخی از لکه های تیره و اسکارهایی که دارم ، کرم روشن کننده را مستقیماً روی لکه هایی که می خواهم درمان کنم قرار می دهم. همچنین اخیراً توسط ساندی رایلی با Good Genes آشنا شدم. در هنگام لایه برداری از پوست ، خطوط ریز را برطرف می کند و ظاهر لکه های تیره را روشن می کند تا از گرفتگی منافذ پوست جلوگیری کند.

تصویر محصول
تصویر محصول

Sunday Riley Good Genes درمان اسید لاکتیک همه در یک

راشل لیندسی را در آخرین فصل از شبح اکنون آنلاین باشید. این مصاحبه ویرایش و متراکم شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>