راهنمای پیرسینگ مارپیچ: هر آنچه باید قبل از تهیه آن بدانید

[ad_1]

احتمالاً سوراخ شدن مارپیچ را دیده اید. خواه به دنبال عبارتی زیبا و جسورانه باشید ، آنها همیشه به سمت بالای گوش قرار می گیرند و راهی آسان برای تغییر ظاهر شماست. و مانند لوب ، آنها در راه تبدیل شدن به یک کلاسیک هستند.

شاید شما برای تکمیل گوش گوش خود مدتی در فکر سوراخ کردن مارپیچ بوده اید. شاید این اولین بار است که از آن می شنوید و می خواهید بدانید که این جایگذاری چه داغ است. در هر صورت ، شما را تحت پوشش قرار داده ایم. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که مارپیچ دقیقاً چیست و آیا سوراخ کردن آن دردناک تر از بقیه گوش است یا نه. مهمتر از همه ، شما در مورد مراقبت های ویژه ضروری از تیم Studs ، مارک فروش جواهرات و استودیوی پیرسینگ هزاره یاد خواهید گرفت. در زیر همه مواردی را که باید در مورد سوراخ کردن مارپیچ بدانید پیدا کنید.

سوراخ کردن مارپیچ چیست؟

ممکن است برخی از سوراخ ها را در مکان های کمی متفاوت در امتداد گوش قرار دهید و تعجب کنید که آیا همه آنها به عنوان مارپیچ واجد شرایط هستند. پاسخ بله است. Piercing Studs Shannon Freed می گوید: “سوراخ کردن مارپیچ به هر سوراخ در امتداد برجستگی غضروف فوقانی و خارجی گوش گفته می شود.” از نظر آناتومیک ، مارپیچ ناحیه گوش را توصیف می کند. ” با این وجود اسامی برای آن مکانهای مختلف وجود دارد. یک مارپیچ تخت در قسمت مسطح داخل گوش شما قرار می گیرد ، در حالی که یک مارپیچ جلو در غضروف های نزدیک به صورت شما قرار دارد. سوراخ شدن مار مارپیچ در مارپیچ هنگامی است که دو سوراخ دارید. گوش نزدیک به هم

بنابراین خواه انتهای آن را سوراخ کنید یا جایی دقیقاً بالای نقطه میانی گوش خود را – اگر وسط باشد ، پس یک “میدی” است – شما هنوز جدا از چوب تزئین شده توسط مارپیچ هستید.

آیا سوراخ کردن مارپیچ آسیب می رساند؟

بیایید در مورد درد سوراخ کننده مارپیچ واقعیت پیدا کنیم. آیا در واقع بیشتر از لوب درد دارد؟ فرید می گوید: “تحمل درد متفاوت است ، اما به طور کلی مارپیچ شما بیشتر از لوب های شما آسیب می بیند زیرا گوشت کمتری دارد.” بافت غضروف ضخیم تر است ، که می تواند به نیروی بیشتری برای سوراخ شدن و در نتیجه ایجاد درد بیشتر نیاز داشته باشد. اما درد موقتی است ، و سوراخ کردن زیبا و جدید شما برای همیشه لطفا برای.

سوراخ کردن مارپیچ چه مدت طول می کشد تا بهبود یابد؟

فرید می گوید: “بهبودی ذهنی است و به عواملی مانند سلامت کلی ، میزان خواب و استرس و رژیم مراقبت های بعدی بستگی دارد.” منطقی است ، زیرا بدن ما با سرعت های مختلف واکنش نشان می دهد و از عوامل استرس زای فیزیکی بهبود می یابد. اما اگر به دنبال یک تخمین متوسط ​​هستید ، فرید حداقل دو ماه می گوید. “زمان بهبودی اولیه برای سوراخ کردن مارپیچ دو تا چهار ماه است. برای بهبود کامل سوراخ کردن ، شش تا نه ماه طول می کشد. جدول زمانی بهبودی بر اساس سوراخ کردن و بدن شما متفاوت خواهد بود ، اما شما می دانید که با قطع ترشح ، تورم ، قرمزی ، پوسته پوسته شدن یا درد ، گوش شما بهبود می یابد. “

مراقبت های بعدی چطور؟

همانطور که سوراخ کردن مارپیچ جدید شما بهبود می یابد ، احساس درد کمتری خواهد داشت. مراقبت های ویژه مناسب برای اطمینان از اینکه قطعه گوش جدید شما نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه احساس آن نیز مهم است. توصیه فرید این است که تا آنجا که ممکن است دستان خود را از سوراخ کردن تازه نگه دارید. فرید می گوید: “دست نزنید و تاب نخورید.” و نمک نمک را جلو و عقب بیش از دو بار در روز بپاشید. همچنین باید مراقب گیرها و خوابیدن روی سوراخ باشید ، زیرا این امر روند بهبودی را مختل می کند. “

هنگام تمیز کردن ، مهم است که به محلول نمکی بچسبید. نمک ضمن افزایش گردش خون به ترشحات اضافی کمک می کند. شما می خواهید از مالیدن الکل ، پراکسید هیدروژن یا پمادها خودداری کنید زیرا باعث خشک شدن و تحریک بیشتر سوراخ شدن شما می شود که باعث بهبود کل مدت زمان بهبود می شود.

در مورد سوراخ کردن مارپیچ آلوده چه کاری باید انجام دهم؟

“برخی از افراد تحریک را با عفونت اشتباه می گیرند! اگرچه برخی از تحریکات معمول است ، اما با مراقبت های مناسب پس از آن ، نباید عفونت زیادی داشته باشد. ” “کاملاً طبیعی است که خونریزی جزئی ،” مروارید “(سلولهای مرده پوست) ، تورم ، حساسیت به لمس ، خارش ، کبودی یا درد داشته باشید. این علائم به طور معمول فقط چند هفته طول می کشد.” اما اگر علائمی خارج از این موارد را تجربه کردید ، فرید توصیه می کند با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه متوسط ​​چقدر است؟

اگر آمادگی لازم را برای سوراخ کردن مارپیچ را دارید ، قصد دارید حدود 30 دلار برای خود سوراخ کردن به اضافه هزینه جواهرات هزینه کنید. از آنجا که شما می خواهید از فلزات گرانبها مانند طلای جامد یا تیتانیوم انتخاب کنید ، حداقل 30 دلار دیگر برای این محصولات زیبا در نظر بگیرید. اگر برای جوش زدن گوش جدیدتان به کمی الهام نیاز دارید ، به پایین بروید.

دیدن ستاره ها

سوراخ کردن مارپیچ کلاسیک با این گل میخ ستاره و زنجیره اتصال پیچ و تاب می یابد. نگاه نهایی: آرایش آسمانی که آرزوی آن را دارید.

در بلوم کامل

اگر گل میخ را به حلقه حلقه ترجیح می دهید اما چیزی را کمی چشم نواز تر می خواهید ، یک گوشواره گل مانند این گل نیلوفر آبی تعادل کامل است.

یک امر سلطنتی

این سوراخ کردن مارگزید رنگارنگ با کمی لبه زیبا است. بسته به روحیه خود آن را بالا یا پایین بپوشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>