راه اندازی جدید ضد آفتاب Tory Burch و Shiseido

[ad_1]

اکنون که تابستان تقریباً اینجا است و ما دوباره در سفر هستیم ، توری بورچ می خواست اولین همکاری بزرگ خود با شرکت لوازم آرایشی ژاپنی ، Shiseido ، با خوش بینی و زیبایی انجام دهد. نتیجه: دو ضد آفتاب زیبا و محدود با الهام از خانه بورچ در آنتیگوا.

بسته بندی و طراحی آنطور که انتظار می رود شیک باشد ، اما فراتر از این است که فقط از نظر ظاهری فرد خوب به نظر برسد. این درمورد این است که این محصول را بخشی از برنامه روزمره خود کنید و دوبار به فکر “فقط کمی رنگ” بودن باشید ، که معنای جدیدی برای بورچ پیدا کرده است.

این طراح دچار ترس از سرطان پوست شده بود که به نظر می رسد هیچ چیز مضر نیست ، اما این باعث شد که بورچ نگاه دقیق تری به رابطه خود با خورشید داشته باشد. وی می گوید: “مهم نیست چند ساله هستید و نوع پوست شما چیست زیرا همه در معرض آفتاب هستند و این واقعاً خطرناک است.” زرق و برق. “داشتن یک لایه محافظتی ضروری است.” در نتیجه ، شیزیدو و بورچ همچنین با کمک هزینه ای از مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering برای تأمین بودجه یک سال بورس تحقیقات بالینی در زمینه پوست با هدف پیشرفت درمان و پیشگیری از سرطان پوست حمایت می کنند.

کلید واژه در اینجا پیشگیری است و Tory Burch x Shiseido Ultimate Sun Protector Lotion SPF 50+ و Clear Sunscreen Stick SPF 50+ دقیقاً همین کار را انجام می دهند. آنها فرمول های نامرئی و سبک وزن هستند که همچنین مناسب اقیانوس ها و فاقد اکسی بنزون ​​و اوکتینوکسات هستند. بورچ می گوید: “چوب شگفت انگیز است ، به ویژه برای لب های شما ، و بیش از حد یا زیر آرایش.” “شما همچنین می توانید آن را در بالای دستان خود قرار دهید ، و به هیچ وجه چسبناک نیست. بعلاوه ، انداختن در کیف شما واقعاً آسان است. “

کرم ضد آفتاب Shiseido Tory Burch بطری زرد ، گل

لوسیون محافظ ضد آفتاب Tory Burch x Shiseido SPF 50+

ضد آفتاب Shiseido Tory Burch بسته بندی گل های زرد را می چسباند

Tory Burch x Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+

و صحبت از لوازم جانبی بود ، شما فکر نمی کردید که بورچ فقط با یک مجموعه ضد آفتاب متوقف شود ، درست است؟ برای تکمیل پرتاب ، این شرکت همچنین در حال راه اندازی یک مجموعه منحصر به فرد مد است که شامل پیراهن موج سواری ، بیکینی ، فلیپ فلاپ و پارچه گردانی در همان چاپ الهام گرفته از طراحی بطری گل است. به علاوه ، هر دو پیراهن بیکینی و موج دار با معادل UPF 50 ساخته می شوند تا از اشعه UV محافظت کنند.

اگرچه ممکن است ساحل اولین ایستگاه مناسب برای برنامه های سفر تابستانی بورچ و خانواده اش باشد ، اما او بیشتر از همه هیجان زده پاریس است. بورچ در مورد خانواده شوهرش می گوید: “بیش از یک سال است که نتوانسته ام بروم و خانواده ما آنجا هستند.” “من نمی توانم صبر کنم تا بروم. و ما نیز به نرماندی خواهیم رفت ، بنابراین این اولین سفر ما خواهد بود. ”

بنابراین ، با روحیه سفر و اکتشاف ، ما از بورچ خواستیم آخرین دور ما را انجام دهد زرق و برقس Bigالات بزرگ زیبایی برای پیدا کردن اینکه چه محلی بیشترین الهام را به او می دهد ، ملزومات آرایش که با آن سوگند خورده است ، و زنانی که اکنون او را توانمند می کنند.

نوا گرنجر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>