رز مک گوان برای مصاحبه اش در حمایت از بریتنی اسپیرز ویروسی می شود

[ad_1]

رز مک گوان ، بازیگر ، در پی شهادت انفجاری محافظه کاری آیکون پاپ ، از بریتنی اسپیرز پشتیبانی می کند. برای افراد ناآشنا ، در 23 ژوئن ، اسپیرز صریحاً با قاضی و وکلا در مورد محافظه کاری خود صحبت کرد ، که از سال 2008 آغاز شده است و نظارت قانونی بر زندگی و امور مالی او ، به ویژه پدرش ، دارد. جلال خواننده به صراحت و صریح از دادگاه خواست که به محافظه کاری پایان دهد ، و گفت: “آرزو و آرزوی من این است که همه اینها بدون آزمایش به پایان برسد.” وی سپس مواردی از سو abuse استفاده و دستکاری را بیان کرد که می گوید در دهه گذشته تحمل کرده است ، از جمله اجازه برداشتن آی یو دی خود را ندارد. وی گفت: “این محافظه کاری بیش از سود به من آسیب می رساند.” “من لیاقت داشتن یک زندگی را دارم.”

اکنون مک گوان ، اولین زنی که در مورد سو abuseاستفاده هاروی وینستین مطرح شده است ، در حمایت از اسپیرز صحبت می کند و نظرات وی در حال شیوع است. این بازیگر و فعال در 23 ژوئن در فاکس نیوز ظاهر شد و از اسپیرز به دلیل شهادتش تقدیر کرد و آن را “بازنشانی فرهنگی” خواند.

“[Britney’s] پدر او را در سن 25 سالگی تحت محافظت محافظه کار قرار داد ، “مک گوان گفت. “بسیاری از رسانه ها وقتی او سر خود را تراشید ، خندیدند و او را مورد تمسخر قرار دادند. من در آن مدت در هالیوود زندگی می کردم و وظیفه زندگی خود را برای خود قرار داده ام که به همه شما در آنجا آنچه را که بسیاری از شما در اعماق وجود خود می دانید بگویم: این شهرت و هالیوود و دستگاه رسانه تا حد زیادی پوسیده است. آنها صدمه می زنند و آسیب می رسانند. ”

در مورد شهادت ، مک گوان گفت ، “آنچه امروز اتفاق افتاد به معنای واقعی یک لحظه مهم فرهنگی است. این یک بازنشانی فرهنگی است. [Spears] من برای اولین بار در زندگی او صادقانه و صریح صحبت کردم. آنچه برای او انجام شده وحشتناک است. من می دانم که به نظر می رسد ، “چرا ما باید به یک شاهزاده خانم ثروتمند پاپ اهمیت دهیم؟” اما من فکر می کنم عمیق تر از آن است.

مک گوان ادامه داد: “من فکر می کنم او آماده است که درب آن را بزند.” “او امروز گفت که” خیلی عصبانی است ، دیوانه است “. من آن نوع عصبانیت را درک می کنم. من اولین کسی هستم که در مورد هاروی وینستین و آن نوع بیماری ، افرادی که واقعاً سرگرمی شما را در ذهن شما قرار می دهند ، ثبت کردم. و در حالی که همه ما توسط بریتنی اسپیرز سرگرم شده ایم ، او مورد شکنجه قرار گرفته است. ”

مصاحبه کامل رز مک گوان را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>