روال مراقبت از پوست جنیفر لوپز فقط 4 قدم طول می کشد

[ad_1]

از زمانی که جنیفر لوپز برنامه شبانه روزی خود را برای مراقبت از پوست در سه مرحله ارسال کرد ، ما منتظر بودیم که ستاره پاپ هنگ صبح را کنار بگذارد. بیش از شش ماه بعد ، او سرانجام چنین کرد!

در 22 ژوئیه ، لوپز از پیروان اینستاگرام خود در حمام واقعی خود استقبال کرد تا برنامه کامل مراقبت از پوست را در صبح انجام دهد. تعجب آور نیست که سکاندار زیبایی JLo منحصراً محصولات خود را به نمایش می گذارد ، اما آنچه شوک آور است ساده بودن مراحل ساده آن است.

گام یک؟ آن شوینده ژل کرم Hit Single. در حالی که لوپز فیلم پنج دقیقه ای خود را با چهره ای کاملاً برهنه آغاز کرد ، وی گفت که برای شستشوی صبحانه پوست خود از شر روغن اضافی یا آرایش باقیمانده در خط مو خلاص می شود. وی قبل از کف و شستشو با آب ولرم گفت: “تمیز کردن صبح واقعاً مهم است که صورت را برای کل روز تنظیم کنید.” “نه تنها این همه آرایش را به وجود آورد و به من احساس تمیز اضافی را داد ، بلکه به روشی سالم. من عاشق این پاک کننده هستم. “

با این حال ، این واقعاً دومین مرحله ای است که لوپز آن را راز درخشش امضای خود توصیف می کند. وی درباره سرم That JLo Glow خود می گوید: “این ماده مخفی است – 21 تکرار این مسئله برای درست کردن آن.” “” مردم می روند ، چگونه می توانم آن درخشش را بدست آورم ، چگونه آن درخشش را بدست آورم؟ من آن را در بطری گذاشتم و اینجا می گویم. “

لوپز سرم را در تمام صورت خود کار می کند ، و فرآیند را به عنوان مصرف “ویتامین های صورت شما” توصیف می کند. پس از خشک شدن کامل ، نوبت به مهمترین مرحله می رسد: ضد آفتاب. این 52 ساله گفت: “از زمانی که شما خیلی جوان هستید باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید ، این احتمالاً یکی از بزرگترین کارهایی است که من از کودکی انجام دادم و باعث حفظ پوست شدم.”

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

JLo Beauty That Hit Single Cleanser

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

JLo Beauty That JLo Glow Serum

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و فنجان باشد

مرطوب کننده JLo Beauty That Big Screen SPF 30

از آنجا که کرم مرطوب کننده جنیفر لوپز به عنوان یک ضد آفتاب 30 SPF دو برابر شده است ، او موفق شده است که کارهای روزمره خود را به سه مرحله ساده برساند. شما واقعاً می توانید آن را در آنجا رها کنید یا مرحله چهارم لوپز را اضافه کنید ، که شامل مصرف یکی از مکمل های آن عشق داخلی است. در هر سایت jlobeauty.com ، این قرص های غنی از ویتامین قول می دهند “از همان ابتدا با علائم پیری مبارزه کنند”.

لوپز می گوید: “مراقبت از پوست یک کار داخلی است.” “زیبایی از داخل به یکی از مدل های ما در JLo Beauty است ، و این از نظر روحی ، عاطفی ، استعاره ای است ، اما واقعاً نیز از نظر عملی است.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>