روبان بلوند زیبا ترین روش برجسته سازی مو است

[ad_1]

نمی دانید با رنگ موی خود چه راهی را دنبال کنید؟ ما نیز به همین موضوع فکر کرده ایم. ما به لطف این واقعیت که سایه های آرام احساس آرامش می کنند و نگهداری کمی دارند ، ما عاشق رنگ موی طبیعی و طبیعی شده ایم.

اما نمی توان انکار کرد که یک بلوند یخی شدید نوع فرار از مو را ارائه می دهد و تازه می کند که ما اشتیاق داریم.

این یکی سخت است. یا این بود ، تا اینکه ما یک روش برجسته زیبا را مشاهده کردیم که کمی از هر دو را ترکیب می کند. بور روبان ، در اصل توسط متخصصان در سالن رویایی Los Pastel ساخته شد (متاسفانه در استرالیا مستقر است ، اما با یک مجموعه از inspo در Insta). این روند بخشهای ظریف مو را می گیرد و روبانهای بلوند روشن را در میان قسمتهای تیره می بافد تا ترکیبی زیبا از تن ها ایجاد شود که به موها عمق و بعد می بخشد.

اگر از رشته های احساس شکنندگی خسته شده اید (آیا همه ما نیستیم ، به سلامتی قفل می شویم) ، این یک وسط زیبا و جذاب بین رنگ طبیعی ، غیر متعهد و یک بلوند روشن است که نیاز به نگهداری بیشتر دارد.

این در اصل نوعی بالایاژ با کنتراست بالا است ، با درخشش نور ماهرانه ای ایجاد می شود تا تعادل زیبایی بین سایه های تیره و روشن ایجاد کند.

شما می توانید کنتراست را تیز یا نرم کنید بسته به اینکه تکیه گاه طبیعی شما چقدر است و می خواهید از چه روشی سبک استفاده کنید. ما عاشق بلوند روبان تونال در ترکیبی از سایه های کره ای ، شنی ، شامپاین و پلاتین هستیم که باعث بلند شدن ظریف بورهای کثیف می شود. اما ما همچنین عاشق بلوند روبان دهه 90 هستیم که یک برخورد رنگی تیزتر و دلفریب بین سبزه های تیره و بلوند روشن ایجاد می کند.

بهترین خبر؟ شما می توانید آن احساس روشن و روشن را با نگهداری صفر دریافت کنید. از آنجا که balayage خطوط سختی را در ریشه های شما ایجاد نخواهد کرد ، می توانید هرچقدر دوست دارید کم و زیاد مرتب به لمس بپردازید – بسته به نوع ظاهری که تازه یا زنده دارید – به هر صورت ، یکپارچه به نظر می رسد و زیبا.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>