روبی رز روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

من شب از مرطوب کننده دیگری استفاده می کنم. من از لرد جونز استفاده می کنم. من واقعاً نمی دانم چه چیزی در آن است یا چرا باعث می شود احساس خوبی داشته باشم. من به روزاسه مبتلا می شوم ، بنابراین بسیار ملایم است و نوعی احساس خامه ای دارد که دوست دارم ، از روزهای خوب گذشته ، مثل اینکه یک کرم غلیظ است. احساس می کنید که یک مرطوب کننده واقعی روی بدن می گذارید که تمام شب طول می کشد و در منافذ پوستی واقعاً نفوذ می کند و احساس می کنید واقعاً شبنم هستید.

مرطوب کننده روشن کننده تاتا هارپر

مرطوب کننده روشن کننده تاتا هارپر

مرطوب کننده مرطوب کننده اسید لرد جونز

مرطوب کننده مرطوب کننده اسید لرد جونز

کرم های چشم من

من دو کرم دور چشم دارم که استفاده می کنم ، اما در حال حاضر این Tata Harper Elixir Vitae است. من از آن استفاده می کنم زیرا دوست دارم از همان مارک مرطوب کننده و کرم دور چشم استفاده کنم. همچنین این ظاهر طلایی دارد بنابراین باعث می شود کمی خسته به نظر برسید.

Drunk Elephant کرم دور چشم واقعا خوبی دارد. منظورم این است که کرم های چشم زیادی وجود دارد که من امتحان کرده ام و همه آنها را دوست دارم. به نظر من خیلی راحت است که به آرامی از آن استفاده کنید. مثل این که یک کار فوق العاده زنانه که در واقع انجام می دهم این است که با انگشت کوچکم آن را بزنم! احساس می کنم یک ستاره سینمای دهه 1920 قدم های مراقبت از پوست را بسیار جدی و ظریف برداشته است.

سرم چشم اکسیر ویتا تاتا هارپر

سرم چشم اکسیر ویتا تاتا هارپر

سرم چشم سفت کننده کمپلکس Drunk Elephant Shaba

سرم چشم سفت کننده کمپلکس Drunk Elephant Shaba

ضد آفتاب من

و بدیهی است که من از ضد آفتاب استفاده می کنم. من یک فیل مست را دارم ، که رنگی نیست و فقط سفید است. بنابراین این بیشتر شبیه این است ، اگر من می خواهم آرایش کنم یا اگر در استخر هستم و واقعاً اذیت نمی شوم که ببینید کاملاً ضد آفتاب است ، اما آنها همچنین دارای رنگ آمیزی هستند چیزی که دوست دارم. این نوع احساس این است که شما دارید تقلب می کنید و آرایش می کنید.

استرالیایی بودن و خورشید بودن ما بسیار قوی تر از ایالات متحده یا هرجای دیگر است ، زیرا در لایه ازن سوراخ شده ایم ، این بدان معناست که خورشید بسیار کشنده تر است و به پوست آسیب می رساند. من خیلی عادت کرده ام که همیشه ضد آفتاب جدی بزنم ، اما این باعث می شود که از بین بروم. مثل این است ، آیا من می خواهم آسیب آفتابی را انتخاب کنم که باعث تغییر بافت پوست من شود و آن را سریعتر پیر کند ، به علاوه سرطان پوست؟ من ترجیح می دهم فقط برک آوت داشته باشم. اکنون مواردی را پیدا کردم که مرا شکننده نمی کند. من فکر می کنم در پنج یا هفت سال گذشته ، مارک های تجاری تمرکز روی ضد آفتاب ها را شروع کرده اند. خوب است که این چیزی شده است که مردم واقعاً درباره آن صحبت می کنند و از آن مراقبت می کنند و از آن مراقب هستند.

Drunk Elephant Umbra Sheer Physical Daily Defense SPF 30

Drunk Elephant Umbra Sheer Physical Daily Defense SPF 30

  Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defense SPF 30

Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defense SPF 30

لایه بردار من

گاهی اوقات من شب ها لایه برداری می کنم. اگر شما باید صبح یا شب لایه برداری کنید همیشه جای بحث دارد. من فکر می کنم با هر چیز دیگری وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود و هر چیزی با سلامتی و سلامتی ، همه اینها برای شخص خاص است. من شب ها نتیجه بهتری می گیرم ، و احساس می کنم خیلی تمیز می خوابم. و ظاهراً پوست شما بیشترین جوان سازی را در شب می کند. بنابراین زمان مناسبی برای لایه برداری و بدست آوردن آن به نوعی کاملاً باز و تمیز است و سپس هر آنچه را که روی آن قرار دهید می تواند در طول شب جذب کند. در شب من تمایل به استفاده از Drunk Elephant TLC دارم. این اسید گلیکولیک و یک سری چیزهای خوب دیگر دارد.

سرم شبانه Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Resurfacing

سرم شبانه Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Resurfacing

روغن صورت من

میراندا کر برخی از وسایلش را برایم ارسال کرد و یک روغن شب وجود داشت که باعث می شد واقعاً چاق و چرک باشم. واقعاً خیلی خوب است ، که منطقی است. او زیبا ترین پوست را دارد ، مانند کلاژن و همه چیز فقط برای او اضافه وقت دارد. مثل انعطاف پذیری و چاق شدن است. اما من آن را امتحان کردم و از خواب بیدار شدم و مثل این شدم که “اوه ، خوب ، واقعاً واقعاً م workedثر بود.”

روغن صورت KORA Organics Noni Glow

روغن صورت Kora Organics Noni Glow

ابزارهای من

من یکی از آن ماسک های سبک Déesse را دارم. بسیار گران است مثل اینکه نمی دانم به چه فکر می کردم – خوب ، می دانم. وقتی من پشت سر هم روی پروژه ها کار می کردم و شب ها عکسبرداری می کردم ، وقت نداشتم که به متخصص چهره پردازی بروم. من معمولاً از ناحیه صورت LED می گیرم اما وقت ندارم. دارای نور قرمز ، نور آبی ، نور سبز مانند نور ماورا بنفش است. من همیشه وقتی دچار نوعی شکستگی می شوم که مانند روزاسه است از چراغ سبز استفاده می کنم. این چیز دیگری است که واقعاً باعث می شود پوست احساس زنده و فعال شود و به نوعی می توانم به آن مکان میراندا کر برسم که پوست من بسیار شاد می شود ، بنابراین من طرفدار زیادی از آن هستم.

Déesse Pro Mask نسل بعدی

Déesse Pro Mask نسل بعدی

1900 دلار

Déesse Pro Mask نسل بعدی

سپس من گره لرزش صورت خود را دارم. اساساً ارتعاش می کند. یک دسته کلیپ مختلف وجود دارد ، برای استخوان های گونه یا استخوان فک. من مال خودم را در Detox Market گرفتم ، اما مانند هر مارک دیگری یک مارک دارد. من Detox Market را دوست دارم زیرا این یک شرکت کوچک است.

ارتعاشات درخشش Detox Market Glow Face Wand

ارتعاشات درخشش Detox Market Glow Face Wand

این لیوان های صورت را به خاطر یک آرایشگر تهیه کردم و قبلاً هم دوست دارم پشتم را حجامت کنم. شما فقط آن را بالا و پایین می برید و در صورت کمی کبودی نمی خواهید خیلی سخت بروید. اما تمام گردش خون و خون را به پوست می آورد. من تقریباً هر روز این کار را انجام می دهم. فک من وقتی بیدار می شوم کاملاً پف کرده و بعد از این کار و استفاده از ابزار ارتعاشی ، همه چیز از بین رفته است ، این یک تعویض بازی است. احساس می کنم این احتمالاً کاری است که در پزشکی شرقی طی یک سال گذشته انجام داده اند و این فقط در حال حاضر رقم خورده است. اما من فکر می کنم با هر داروی شرقی ، من همیشه دوست دارم این نوع مواد را امتحان کنم. آنها فقط درک خوبی از سلامتی دارند.

ست حجامت صورت Senreal

ست حجامت صورت Senreal

وصله های جوش من

اگر دچار آکنه یا جوش صورت شوم ، معمولاً از آب لیمو استفاده می کنم و سعی می کنم آن را حرکت داده و کمی خشک کنم. گاهی اوقات من از سرکه سیب استفاده می کنم ، اما بسیار رقیق شده. اما اگر نوعی جوش باشد که فقط به کمک آن نیاز دارید ، من از این Matchy Patches استفاده می کنم ، که وسواس زیادی به آن دارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>