روزوانا بشیر دلیل اینست که فید اینستاگرام شما همه زیپ لاین ها و آبشارها است

[ad_1]

بعضی اوقات من موفق می شوم 10 دقیقه با برنامه Calm کار کنم یا یک مجله تشکر از ثبت نام انجام دهم ، اما برای صداقت ، احساس می کنم باید بیشتر از آنکه عملی باشد ، آرزو است. برنامه آخر هفته من متفاوت است – من کاغذ می گیرم ، صبحانه درست می کنم ، یک فنجان چای می خورم و ژورنال می زنم. اما در طول روز هفته مستقیم در آن قرار دارد.

یک توصیه حرفه ای که به او گیر داده است

شما بسیار تواناتر از آنچه فکر می کنید هستید.

من از یک زمینه غیرمعمول تر آمدم که از بسیاری جهات احساس نمی کردم در آن جا مناسب هستم. به خصوص در انگلیس ، فکر می کنم ما بیشتر در کلاس کلاس وسواس داریم – من این بچه فقیر بودم که به آکسفورد آمدم و سعی کردم خودم را بسازم راه در جهان است. من همیشه سعی می کردم به دیگران ثابت کنم که عقایدم چیزی ارزش دارد. فکر نمی کنم اعتماد به نفس زیادی داشته باشم و از ریسک پذیری ترسیده باشم. من بعد از دانشگاه در شغل هایی مشغول به کار شدم که می خواستند ثابت کنند که من باهوش و توانا هستم – من در گلدمن ساکس و سپس در بلک استون کار کردم. من نمی دانم که آیا آن شغل ها از نظر فرهنگی محیط مناسبی بودند یا خیر ، اما احساس کردم که باید نشان دهم که به اندازه کافی هوشمند هستم و می توانم در حرفه شغلی شغل داشته باشم. بعنوان زن ، ما تمایل داریم که حتی بیشتر خودمان را حدس بزنیم. اما چیزهایی که از آنها ترسیده اید – به آن موارد متمایل هستند. همان جایی است که شما واقعاً می خواهید یاد بگیرید و رشد کنید – آن لحظات پرخطر ، جایی که پاداش بالاتری می گیرید.

چگونه او پس از یک روز بد فرار می کند

من با مقداری پیتزا و مقداری کیک شکلاتی به خودم جایزه می دهم ، خواب خوبی می بینم و دوباره شروع می کنم. هنگامی که با سختی روبرو هستید ، به خود راحتی هایی بدهید که به شما کمک می کند. من برای برخی افراد می دانم که ممکن است ورزش کند! اما برای من این کیک شکلاتی و یک شب خواب کامل است.

مشاوره ای که به خود جوان ترش می دهد

با این ایده که ممکن است شکست بخورید راحت باشید. شکست ، برای من ، قبلاً چنین چیز ترسناکی بود زیرا این بدان معنا نیست که من در یک چیز شکست خورده ام ، به این معنی است که در همه چیز شکست خورده ام. من درک خوبی از معنای شکست نداشتم و از عواقب آن می ترسیدم. اما کلیشه درست است – شکست یادگیری شماست.

به عنوان یک کارآفرین ، سفرهای زیادی را مشاهده می کنید. یکی از مشکلات این است که ما فقط وقتی افراد را می بینیم که بتوانند واقعاً موفق باشند ، به نظر می رسد که افراد یک شبه به موفقیت رسیده اند. یک مثال واقعا عالی از آن Clubhouse است – من تقریباً یک دهه با بنیانگذار دوست بوده ام و یک سرمایه گذار فرشته هستم. او درخشان است ، او در فکر این است که چگونه مردم می توانند در تمام مدت زمان با شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند. او شرکتی داشت که کار نمی کرد ، چند شکست خورده است. هیچ کس سزاوار موفقیت بیشتر نیست – اما این یک سفر بوده است ، یک پیروزی سریع نبوده است.

چگونه او با ناامیدی کنار می آید

روند جمع آوری کمک مالی برای شرکت ها بسیار چالش برانگیز است زیرا شما نویزهای زیادی دریافت می کنید. وقتی این کار را شروع می کنید و کودک شماست ، می توانید این کار را خیلی شخصی انجام دهید. من واقعاً چالش برانگیز بود در واقع من مجبور شدم ذهنیت خود را تغییر دهم تا کار کنم که تحت تأثیر آخرین اتفاقی قرار نگرفتم. من این تعصب اخیر را داشتم – اگر آخرین کاری که انجام دادم عالی بود ، عالی بودم و اگر بد بود ، پس من بد بودم. مداوم تغییر دادن احساسات خود بر اساس گذشته بسیار نزدیک بسیار سخت است!

نکته دیگر یادگیری این است که تشخیص دهید کارهایی که انجام می دهید همان نیستند. شما باید قادر به درک این موضوع باشید و این دو مورد را از هم جدا کنید. آخرین موفقیت یا شکست نباید بر احساس شما در مورد خود تأثیر بگذارد.

موارد ضروری روز کاری او:

من تمام روز جلوی بزرگنمایی می نشینم و فهمیدم که واقعاً خوب است که گلهای تازه در مقابلم قرار داشته باشد. این واقعا روز من را روشن می کند. من آنها را به صورت محلی در سوهو خریداری می کنم تا از مشاغل کوچک پشتیبانی کنم. آنها یک انفجار کامل از طبیعت در داخل خانه هستند.

دسته گل
دسته گل لاله در کاغذ روغنی روی سطح چوبی

دسته گل مقاومت شرکت Bouqs

من این نکات را از سرزندگی روزمره دوست دارم: تبدیل استرس به قدرت. این کتاب عالی از روانپزشک مشهور سامانتا بوردمن است که استراتژی های مورد حمایت علمی را ارائه می دهد.

من این چیز را به نام Magic Mind مصرف می کنم – این یک نوشیدنی با بهره وری است ، مانند ماتچا است و بخشی از برنامه صبحانه من است. من آن را با چای می خورم و به من کمک می کند.

"نشاط روزمره" کت کتاب

“نشاط روزمره” توسط سامانتا بوردمن ، MD (10 آگوست)

دو بطری نوشیدنی سلامتی Magic Mind

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>