روز زن 2021: پلیس نویدا کارزار قدرتمند ایمنی زنان را آغاز کرد

[ad_1]

روز جهانی زن 2021: کمپین پلیس نویدا برای امنیت زنان
منبع تصویر: TWITTER / @ NOIDAPOLICE

روز جهانی زن 2021: کمپین پلیس نویدا برای امنیت زنان

با گوشه گوشه روز جهانی زن 2021 ، همه در مورد ایمنی زنان و لزوم گسترش آگاهی در مورد همان صحبت می کنند. پلیس Noida برای اطمینان از ایمنی زنان یک راه اندازی # MissionShakti ترتیب داده است. واحد ایمنی زنان پلیس نویدا در آستانه روز جهانی زن برنامه های آگاهی بخشی را در مکان های مختلف ترتیب می دهد. آنها معتقدند که آگاهی بزرگترین توانمندی است و زمان آن است که نه نه تحمل اشتباه ، نه بگوییم. آنها از طریق این ابتکار شایسته ستایش ، گامی به جلو در توانمند سازی و ایمنی زنان برداشته اند.

همچنین در سه ماه گذشته 55 متهم در پرونده های کیفری علیه زنان محکوم شده اند. کمیساریای پلیس گوتام بودا ناگار از همه خواسته است که در این روز جهانی زن منشا real تغییرات واقعی شوند. آنها همچنین با پیشنهاد نکات کاربردی برای توانمندسازی زنان ، پاداش های نقدی یا فرصتی برای دستیابی به امنیت زنان ACP را برای یک روز ارائه داده اند.

این اولین باری نیست که پلیس نویدا به زنان عادی این فرصت را می دهد تا رهبری و الگو شوند. سال گذشته ، مجری تلویزیون هند Meenakshi Joshi برای این روز در روز جهانی زن ACP را تبدیل کرده بود.

در همین حال ، پلیس اوتار پرادش ماه گذشته برنامه جدیدی برای برقراری ارتباط دیجیتال با زنان با هدف ایمنی ، امنیت و توانمند سازی آنها آغاز کرد. برنامه “Humari Surakhsa: Mobile haanth mein، 1090 saath mein” از طریق سرویس خط تلفن تلفنی زنان در ایالت 1090 که “خطوط برق زنان – 1090” نیز نامیده می شود ، راه اندازی شده است. مدیر کل اضافی نیرا راوات از شاخه زنان پاورلاین زنان پلیس گفت که این برنامه برای دستیابی دیجیتالی به زنان و ایجاد آگاهی در میان آنها است.

وی گفت: “ما می خواهیم ترس را در بین مجرمان ایجاد كنیم. اما در عین حال ، ما معتقدیم كه راه حل مسائل مربوط به زنان در تأثیرگذاری ذهن و ایجاد تغییر فرهنگی نیز نهفته است.” وی گفت: “این کارزار به صورت مرحله ای گسترش خواهد یافت تا همه کاربران خالص را تحت پوشش قرار دهد و ارتباط ما را در میان خانوارها ، از جمله روستایی و شهری و دانشجویان افزایش دهد و آنها را ترغیب کند تا با WPL-1090 از طریق سیستم عامل های دیجیتال دست به دست هم دهند و این امر را گسترش دهند.” راوات

آقای راوات همچنین در توضیح نواقص شیوه های سنتی ارتباط و عوامل مثبت ارتباط دیجیتال ، یک نقشه راه ارتباط دیجیتال با نام “Digital Chakravyuh” را به اشتراک گذاشت که به گفته وی در ایجاد “اکوسیستم 360 درجه ای برای ایمنی زنان” در اوتار پرادش کمک خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>