روند جواهرات 2021: لوازم جانبی ‘Summer Camp’ در حال بازگشت هستند

[ad_1]

مهره های رنگین کمان ، حلقه های کیتچی ، دستبندهای دوستی – همه روندهای جواهرات مورد علاقه شما در دوران کودکی دوباره در جریان است. شوق لوازم جانبی رنگارنگ و DIY که در حال حاضر برپا می شود ، بیانگر تمایل جمعی ما برای رزرو سفرهای بدون نگرانی و تفریح ​​در زیر آفتاب است. پس از گذراندن آخرین تعطیلات در خانه ، تعجبی نخواهد داشت که ما به دنبال لزوم تشنگی برای سفر به هر روشی هستیم. ساده ترین راه برای انجام این کار؟ از طریق لوازمی که تابستانهای بی دغدغه کنار ساحل را به ما یادآوری می کند ، گردنبندهای الفبایی و دستبندهای طناب بافی را برای بهترین دوستان و پسر عموهای کوچک بهم می چسباند.

به ویژه افراد مشهور پرونده محکمی برای بازگشت این قطعات خوش شانس تهیه می کنند. ونسا هاجنز عاشق لایه بندی گردنبند رنگین کمان و مروارید خود از The Sis Kiss است. حلقه های مینای دندان پر جنب و جوش La Manso عملاً به انگشتان دوآ لیپا چسبانده می شوند. و شلیک مچ دست گروهی سوفیا ریچی به ما سفر اصلی FOMO را می دهد.

البته روند جواهرات حیله گرانه چیز جدیدی نیست. درست قبل از شروع تابستان ، زمانی که ما طلا و نقره روزانه خود را با گزینه های پر جنب و جوش و پلاستیکی عوض می کنیم ، می تواند به رشد برسد. این قطعات ممکن است از فلزات ظریف ارزش کمتری داشته باشند ، اما مدل سازی آنها با هر لباس تابستانی زیبایی که برنامه ریزی کرده اید به همین راحتی است. و به لطف طبیعت بازیگوش و راحت آنها ، می توانید آنها را برای هر نوع فعالیت تابستانی – آویزهای کنار استخر ، قرارهای صبحانه و دوچرخه سواری آخر هفته شامل آنها کنید.

از چوکرهای مهره دار تا خلخال های درخشان ، جواهرات کمپ تابستانی در حال رونق است – و اگر می خواهید این انرژی خوش بینانه را وارد کمد لباس خود کنید ، به پایین بروید تا برخی از روندهای جواهرات مورد علاقه ما را در سال 2021 خریداری کنید.

چوکرهای مهره دار

شکلک زیبا ، مرواریدهای باروک و پالت رنگین کمان تقویت کننده روحیه. چه چیزی در مورد یک چوکر مهره ای دوست ندارد؟ طرح های تقریباً بی پایان وجود دارد که می توانید انتخاب کنید – و همه آنها با یک تی شرت سفید یا تاپ مخزن بسیار زیبا مدل می شوند. شش مورد از یافته های مورد علاقه ما ، از جمله گردنبند The Sis Kiss ، Hudgens و Richie را در کشوی جواهرات خود بررسی کنید.

چوکر مهره دار

چوکر زنجیره ای دیزی Catbird

گردنبندهای چوکر مهره ای Gysong

چوکر مهره دار

گردنبند مهره ای رنگین کمان و مروارید Sis Kiss

چوکر مهره سفید

گردنبند Éliou All The Feels با روکش طلا ، مروارید و مهره ها

چوکر مهره دار

گردنبند مروارید شکوفه های شکوفه ای JewelsJemelsJewels

دست در دست داشتن گردنبند مهره ای رنگارنگ

حلقه های مینا

هیچ چیز باعث نمی شود که یک عکس سلفی آینه کاملاً شبیه به یک حلقه بیانیه باشد و هرچه انگشتان بیشتری را بیرون بیاورید بهتر است. لیست های A مانند آریانا گراند و بلا حدید این روزها همه قطعات بازی فوق العاده ای هستند – به شکل قلب پر زرق و برق فکر کنید که می تواند متعلق به یک ماشین فروش اسباب بازی یا شمع هایی باشد که می توانید در یک نمایشگاه شهرستان برنده شوید. بیشترین طراحی هایی که از La Manso ، Bon Bon Whims و Bea Bongiasca دیده می شود.

انگشتر صورتی
حلقه آبی و زرد

Bon Bon Whims یک سایز براق جواهرات خوش شانس

انگشتر شفاف و آبی

حلقه رزینی قطره میوه شیرین شکر ایمنی

حلقه گل نارنجی

ReereeMakes Retro Chunky Daisy Rings

انگشتر صورتی با نگین سبز

انگشتر طناب کودک تاک انگور Bea Bongiasca

حلقه های قرمز و بنفش

ست انگشتر رزین رزکسی آکواریوم شهری

دستبند BFF

یک پروژه تابستانی می خواهید؟ یک دستبند درست کنید. وقتی می خواهید روی این قطعات بچرخید ، آسمان محدود است – و اگر در نهایت با هم سفر کنید ، بسیاری از کیت های سرگرم کننده برای بازی با انفرادی یا با دوستان وجود دارد. اگر می خواهید مستقیماً به قسمت اشتراک گذاری بروید ، مجموعه ای را انتخاب کنید که بتوانید آن را با یکی از عزیزان تقسیم کنید.

کیت دستبند

Super Smalls آن را فوق العاده DIY مهره کیت می سازد

کیت دستبند مهره دار

کیت دستبند آبنبات Roxanne Assoulin

دستبند هیپی مبارک سوزان الکساندرا

دستبند هیپی مبارک سوزان الکساندرا

ست دستبند مهره ای با روکش طلای آنی لو

ست دستبند مهره ای با روکش طلای آنی لو

دستبند مهره ای رنگین کمان

دستبند اسلاید زنجیره ای ششی

دستبند مهره ای صورتی

دستبند مهره ای لورن روبینسکی

مچ پا

مچ پا یکی دیگر از لوازم جانبی محبوب دوران کودکی است که ما از دیدن این تابستان بسیار هیجان زده ایم. خواه به دنبال مهره ای بروید و یا با جرقه بیشتر ، آنها لباس کامل و مناسب برای هر لباسی هستند که کنار هم قرار دهید – و می توانید یک لباس را با کفش های کتانی ، پاشنه بلند یا صندل های سکویی بپوشید.

مچ پا مهره دار

خلخال های 8 بسته ای ASOS Design

خلخال طلا

خلخال جذابیت ستاره طلایی Mevecco

مچ بند مهره دار

Brinker & Eliza Starlet Anklet

خلخال طلا با جذابیت ها

خلخال اولیه Adinas Jewels Pavé Butterfly

خلخال طلا با الماس

خلخال قطره ای بین ستاره ای Missoma Gold

خلخال طلا

خلخال دو زنجیره ای مروارید مونیکا وینادر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>