روند رو به رشد شاخه های نوزاد ، زایمان

[ad_1]

یک زایمان با الهام از مد روز تقریباً غیرقابل شنیده بود ، اما اکنون همه از آل
منبع تصویر: INSTAGRAM / ANITA / KAREENA / ANUSHKA

روند رو به رشد شاخه های نوزاد ، زایمان

چهره نگاری خانوادگی روزگاری یک کار رسمی بود و جایی برای خودانگیختگی نداشت. بسیاری از تابوهای اجتماعی ایده عکس گرفتن از نوزادان و زنان باردار را احاطه کرده بودند. یک زایمان با الهام از مد روز تقریباً در گذشته شنیده نشده بود ، اما اکنون همه از افراد مشهور در لیست A مانند Kareena Kapoor Khan و Anushka Sharma گرفته تا مدل هایی مانند Lisa Hayden می خواهند آن لحظه خاص را ثبت و به اشتراک بگذارند.

کارآفرین مشهور عکاسی ، آمریتا سامانت ، مدیر شرکت “Mommy Shots by Amrita” که در خارج از هند و سنگاپور فعالیت می کند ، می گوید اکنون اوضاع به سمت بهتر تغییر کرده است.

او به طور مرتب سلاح های زایمان را عکاسی می کند ، از نوزادان و کودکان نوپا عکس می گیرد ، “تابو هنوز در جیب های خاصی وجود دارد اما بله ، ناراحتی کمتری در مورد زنانی که می خواهند جشن بارداری بگیرند وجود دارد. مادران آینده می خواهند از بارداری خود لذت ببرند و آنها می خواهند بسیاری از زوج های جوان همچنین می خواهند لحظات مهم نوزادانشان را ثبت کنند زیرا آنها خیلی سریع بزرگ می شوند! من احساس می کنم که عضوی از چنین تجارب صمیمی هستم و احساس خوشحالی می کنم که خانواده های بیشتری احساس راحتی می کنند قبل از دوربین. یکنواختی بیانات اجباری هم اکنون به گذشته مربوط است. “

برای والدین جوان ، چنین عکاسی هایی با نرمال سازی اشتراک اجتماعی لحظه های شخصی ، به یک عرف تبدیل شده است. همچنین ، افراد مشهور که از منطقه راحتی خود خارج شده و جنبه های مختلف زندگی خود را به اشتراک می گذارند ، دیگران را تشویق و انگیزه کرده اند تا زندگی خود را به روشی مشابه جشن بگیرند. بسیاری از مادران آینده نسبت به ژست گرفتن در مقابل دوربین احساس اطمینان می کنند.

سامانت می گوید: “عکاسی عمدتا مربوط به پیوند عاطفی است. گرمی که من از طریق تصاویرم می گیرم و با آن ارتباط برقرار می کنم هر بار یک داستان منحصر به فرد را بیان می کند. حتی اگر از خانواده های مختلف در یک مکان عکس بگیرم یا ژست بگیرم ، احساسات گرفته شده متفاوت است ، زیرا هر یک زمان ، پویایی خانواده متفاوت است. من همچنین به طور غریزی با کودکان ارتباط برقرار می کنم و انتخاب طبیعی این است که عشقم به نوزادان را با علاقه به عکاسی ترکیب کنم. “

کارهای سامان تا پیشگام پرتره گرفتن از نوزادان در هند ادامه یافت و او به اشتراک می گذارد: “عکاسی از نوزاد تازه متولد شده و خلاق همیشه در غرب بسیار محبوب بوده است و من می خواستم با ثبت لحظاتی که خانواده ها می توانند برای همیشه ارزش آن را داشته باشند ، در خانه خود یک جایگاه خوب حک کنم.”

قبل از ایده پردازی وی ، این دارنده مدرک کارشناسی ارشد دو برابر در منابع انسانی (HR) ، بیش از هفت سال از نردبان شرکت ها بالا می رفت. تصمیم برای شروع عکسهای مامان با نگاهی به گذشته اجتناب ناپذیر بود زیرا او از خانواده ای از کارآفرینان است که علاقه زیادی به هنر دارند.

امروز سامانت برای شلیک به سراسر هند سفر می کند و همچنین کار او را به بیش از 10 کشور جهان رسانده است. حتی همه گیری نیز در کار او تأثیرگذار نبود. وی می گوید: “تأکید بر رویه های ایمنی در این صنعت اجباری است و ما اقدامات ایمنی سختگیرانه ای را حتی قبل از ظهور Covid-19 نیز دنبال کرده ایم. اکنون ، در شرایط عادی جدید ، حتی با سخت گیری بیشتری به پروتکل های ایمنی پایبند هستیم.”

با هفت سال تجربه در این زمینه ، چیزی که ثابت می ماند جادوی ارتباط فوری است که او هر بار با کودک ایجاد می کند. او نتیجه می گیرد ، “لحظاتی كه من شكار می گیرم گرانبها می شوند زیرا آنها برای همیشه برای همیشه گرامی داشته می شوند و حتی بعد از 20 سال توسط خانواده ها مورد توجه قرار می گیرند. فرهنگ آنها ، شیوه زندگی آنها فقط خاطره ای از گذشته نخواهد بود كه توسط نسل بعدی فراموش می شود. میراث آنها با کمک این تصاویر به جلو منتقل خواهد شد. به همین دلیل است که هر مادر خوشبختی ، هر نوزاد شادی آور ، و هر عکس خانوادگی به یادماندنی انگیزه من را برای ادامه حفظ خاطرات برای فرزندان آینده فراهم می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>