روند مبلمان که در طول کار از خانه محبوبیت پیدا کردند

[ad_1]

روند مبلمان که در طول کار از خانه محبوبیت پیدا کردند
منبع تصویر: INSTA / MOHH. رسمی

روند مبلمان که در طول کار از خانه محبوبیت پیدا کردند

از آنجا که مردم در سراسر کشور به کار در خانه عادت می کنند ، مبلمان متناسب با این سبک زندگی جدید مورد تقاضای مردم است. صنعت مبلمان و طراحی هند مشغول تلاش برای برآوردن این نیاز است ، و تحول عظیمی را از طریق این روندها به پیش می برد. در اینجا لیستی از چند روند مبلمان معروف در طول WFH آورده شده است:

فضاهای شخصی شده در خانه:

روند کار با تغییر دفاتر به سمت خانوارها تغییر کرده است. یک تغییر عمده در الگو شامل جلسات مجازی و تماس های کاری است. به دلیل این کارمندان تمایل دارند گوشه ای زیبا و قابل نمایش در خانه های خود ایجاد کنند و آنها را به کمترین میزان مبلمان به میز اداری تبدیل کنند.

طراحی راحت و خنک:

با افزایش WFH ، بسیاری از سازمان های شرکتی اجازه WFH را حتی پس از باز کردن قفل و همچنین حواله قابل توجهی برای خرید مبلمان اداری و پیش شرط های راه اندازی ایستگاه کار در خانه به آنها دادند. کارمندان از فرصت خود برای ایجاد یک گوشه کار راحت متناسب با ساعت کاری طولانی خود استفاده می کنند. آرامش و سبک هر دو در گوشه و کنار کار جدید منعکس می شوند ، ضمن حضور در جلسات رسمی ، در عین حال که به خانه آنها ظاهری برتر از سبک سبک می بخشند ، از پیچیدگی و نشاط می بخشند. این مورد علاقه به میزهای خانگی ، میزهای قابل تبدیل و صندلی ها را ده برابر افزایش داد.

تمیز کردن و ضد عفونی کردن آسان:

جدا از راحتی ، سطوح ساده و تمیز محبوب هستند زیرا Covid-19 ضد عفونی کننده را در زندگی روزمره افراد نصب کرده است. افراد به طور منظم در حین کار در هنگام خوردن و نوشیدن نوشیدنی های شراب خوری نوشیدن می کنند و این فقط در خانه بودن افزایش می یابد. کاربر پسند و ساده برای تمیز کردن و خراشیدن سطوح عاری از ویژگی های مهم در هنگام چیدن وسایل منزل است.

مبلمان چند منظوره:

قطعات مبلمان با چندین استفاده نیز به دلیل WFH اولویت دارند. حرفه ای هایی که مجبور بودند برای مدت طولانی از خانه کار کنند ، مبلمان را انتخاب کردند که نه تنها به طور مstثر ایستگاه کاری باشد ، بلکه برای استفاده های دیگر در خانه نیز باشد. به عنوان مثال ، صندلی های اداری که می توانند به عنوان یک صندلی یا صندلی های آرامش بخش در ساعات غیر کاری استفاده شوند ، یا یک محل کار که به همین ترتیب می تواند یک میز شام جمع و جور در پایان روز باشد ، در نتیجه ، ارزش بیشتری برای پول نقد سرمایه گذاری شده در احتمالاً موقت نیاز به کار در خانه.

در میان موج دوم بیماری همه گیر و دور دیگری از قفل ، این الگوها برای طولانی مدت باقی می مانند و بر اثاثیه و بخش طراحی خانه تأثیر می گذارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>