رگه ژان پیج ، کریس ایوانز و رایان گاسلینگ با هم در حال ساخت فیلم هستند

[ad_1]

خدای من ، من نیاز دارم مرد خاکستری از قبل بیرون بیاید زیرا در آن همه دوست پسرهای محبوب هالیوود بازی می کنند. به طور خاص: صفحه Regé-Jean (از بریجتون شهرت) ، کریس ایوانز و رایان گاسلینگ. فقط نوشتن که سرخ شدم.

صفحه به تازگی به جمع بازیگران پیوست ، گزارش E!، از این هیجان بازی جاسوسی در مقابل جاسوسی ، گربه و موش که در Netflix قرار می گیرد. تاریخ انتشار مشخص نشده است.

که در مرد خاکستری ، که بر اساس رمانی از مارک گرین در سال 2009 ساخته شده است ، گاسلینگ نقش Court Gentry (چه اسمی!) را بازی می کند ، یک مأمور سابق CIA که قاتلی را هدف قرار داد یکی دیگر از آژانس های سابق ، با بازی اوانز. در این فیلم بیلی باب تورنتون ، آلفره وودارد و آنا د آرماس نیز بازی خواهند کرد.

مرد خاکستری جو و آنتونی روسو کارگردانی می کنند ، که هدایت بسیاری از بزرگترین فیلم های مارول را بر عهده داشته است ، از جمله انتقام جویان: بازی آخر.

از زمان شکستن به عنوان سکسی ، جادوگری دوک هاستینگز در بریجتون، رژه ژان صفحه میزبان بوده است شنبه شب زنده و به یک امضا کرد Dungeons & Dragons فیلم در کنار کریس پاین. در اینجا امیدوارم که او با تعداد بیشتری از Chrises محبوب هالیوود کار کند. شاید یک کمدی رفیق با بازی خودش و کریس همسورث باشد؟ یک فیلم طنز که پیج به نام کریس نام دارد اما پاین ، همزورث و ایوانز نیستند؟ امکانات بی پایان است. اگر کسی مشروبات الکلی برای پیوستن به صفوف هالیوود Chrises داشته باشد ، این رج-ژان پیج است.

صادقانه بگویم ، تمام این فیلم قرار است یک غول پیکر بزرگ باشد ، و من ، یکی ، در آن حضور دارم. این یک بیماری همه گیر طولانی بوده است. بگذارید مردم از این لذت ببرند!

مشخص نیست که چه زمانی تولید شروع می شود مرد خاکستری. تیراندازی برای بریجتون فصل دو ، بهار امسال آغاز می شود. پیج گفت: “من فکر می کنم بسیاری از داستان های خوب برای گفتن در این جهان وجود دارد.” اپرا مگ. “انبوهی از شخصیت ها وجود دارد و هر یک از این شخصیت ها پسرعموها ، عموها و سگ ها دارند و من فکر می کنم مردم از کاوش در همه این اعماق و گوشه ها لذت می برند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>