ریحانا با کاپشن Dior کراوات 22000 دلاری جدید Pixie Cut را معرفی کرد

[ad_1]

ریحانا برش جدید پیکسی خود را با لباس طمع انگیزترین لباس من از زمانی که بوکسورها را با دامن جین جفت کرده است ، به جهانیان ارائه داد.

در تاریخ 6 مه ، خواننده-بازیگر-فانتزی مغول در حال ورود به رستوران جورجیو بالدی در لس آنجلس ، کالیفرنیا مشاهده شد که دارای موهای کوتاه و جدید بود. در حالی که ریحانا ماسک به دست نداشت – خوش آمدید ، رژ لب قرمز – می توانید یکی را در دست او ببینید. (CDC اعلام کرده است که شهروندان کاملاً واکسینه شده می توانند خارج از کشور بدون پوشش صورت شروع به فعالیت کنند.)

فقط در سال 2021 ، ریحانا قبلاً موهای پرده ای ، نوارهای بلند و حتی کفال را تکان داده است. حالا ، او او را بازگرداند دختر خوب بد شد-era pixie cut ، این بار با موی چتری های کودکانه که یادآور ظاهر وی 2012 VMA است. مگاستار یک بار به سارا پاولسون گفت: “تنها کاری که مادر من به من اجازه نداد این بود که موهایم را سیاه رنگ کنم و کوتاه کنم.” مجله مصاحبه. “من از 14 سالگی می خواستم این کار را انجام دهم و او مانند” نه ، نداشتنش “بود.

خوب ، اکنون به او نگاه کنید:

گتی ایماژ

حسادت مو به کنار ، آیا می توانیم برای این لباس هیاهو ایجاد کنیم؟ از بالا به پایین ، حساب کاربری Haus of Rihanna در اینستاگرام گزارش داد که ریحانا یک ژاکت کت و شلوار 22000 دلاری Dior را روی یک پیراهن برش خورده با لهجه های زنجیره ای توسط Hyein Seo ، شلوار چرم سبز و سفید توسط Chrome Hearts ، و یک جفت فروخته شده تکان داد. پاشنه پا توسط آتیکو.

سفید موضوع بارز لوازم جانبی او بود. ریحانا با عینک آفتابی ورساچه و سگک کمربند بیانیه ای از R13 در بالای ظاهر ظاهر شد. در مورد جواهرات ، وی یک گردنبند پرنعمت از Eleuteri با یک گردنبند لاریت الماس زرد از XIV KARATS لایه گذاری کرد و یک حلقه خیره کننده توسط الیزابت گیج اضافه کرد.

کت بورگ کمر بند کراوات جیلی دو رنگ به رنگ آبی

کت بورگ کمر بند جیلی

عینک آفتابی ویلسون به رنگ های سفید و قهوه ای.
روی مخزن سفید آجدار

مخزن آجدار ریوینگتون

شلوار جین برش خورده کراوات MSMG

با نگاهی به این تناسب ، نمی توانم به نقل قول مصاحبه 2018 ریحانا با Elle.com. وی گفت: “من وحشی هستم ، بنابراین هر کاری که می کنم وحشی خواهم بود.” “وحشی به این معنی نیست که سکسی به نظر برسد ، بلکه به محصول مربوط نیست. همه چیز در مورد احساس شماست. شما نمی توانید سکسی تقلبی کنید ، کاری که باید انجام دهید یافتن آن است. تمام این گه های منفی را پاک کنید ، به سکسی خود بروید و صاحب آن شوید – این گه مال شماست. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>