ریحانا بوکسورهایی زیر مینی لباس پوشید و این یک سرویس کامل است

[ad_1]

من ریحانا را دیدم که یک مینی لباس زیر و بوکسور پوشیده است ، بنابراین یک مینی لباس زیر و بوکسور خریداری کردم. خوب ، هنوز نه ، زیرا خواننده “الماس” بود فقط روز دوشنبه ، 29 مارس ، ظاهری پوشیده شده است. اما من روی آن کار می کنم.

بله ، ریحانا از یک سفر به یک فروشگاه مواد غذایی در لس آنجلس استفاده کرد تا ظاهر جدیدی را به نمایش بگذارد و این یک سرویس کامل است. مسلماً جای تعجب نیست که ریحانا در حال آزمایش روش های جدید پوشیدن مینی پوش است. بالاخره او ریحانا است. او مجموعه ها روندها این بازرگان مالتی هیفنیت خط لباس زیر Savage x Fenty را در سال 2018 تاسیس کرد ، بنابراین می توانید بگویید که او با ظاهر شیک لباس زیر به شیک ترین شکل ممکن غریبه نیست. در زیر به دنبال خودتان باشید.

Rachpoot / MEGA / گتی ایماژ

“من به آرامی در سراسر دنیای مد در حال پیشرفت هستم. ابتدا آن را بپوشید ، بخرید ، به سبک من شناخته شوید و سپس با مارک های تجاری همکاری کنید. ” نیویورک تایمز مصاحبه.

سال قبل ، او در مصاحبه ای با elle.com 2018 توضیح داد که خط Savage x Fenty اش مردم را تشویق می کند که احساس سکسی و همچنین به وحشی درونی آنها ضربه بزنید.

وی گفت: “صادقانه بگویم ، من خیلی دعا می کنم زیرا هر گونه منفی فقط شیطان است که می خواهد روز من را خراب کند.” “هسته من همیشه وجود دارد. شما می خواهید هر روز زندگی خود باشید و هیچ کس نمی تواند آن را از شما بگیرد. خواه جنسیت باشد یا اعتماد به نفس شما ، آنجا خواهد بود. ”

او ادامه داد ، “من وحشی هستم ، بنابراین هر کاری می کنم وحشی خواهم بود. Savage نه به دنبال سکسی بودن است ، نه به محصول مربوط می شود بلکه همه چیز مربوط به شماست. همه چیز در مورد احساس شماست. شما نمی توانید سکسی تقلبی کنید ، کاری که باید انجام دهید یافتن آن است. تمام این گه های منفی را پاک کنید ، به سکسی خود بروید و صاحب آن شوید – این گه مال شماست. “

و اگر سکسی شما مشتاقان تکان دهنده زیر یک لباس کوتاه را نیز شامل می شود ، تشویق کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>