ریحانا فقط یک بلوز بزرگ با شلوارک ، مروارید و یک کلاه بیس بال پوشید

[ad_1]

ریحانا با اثبات یک بار دیگر که می تواند تکه هایی را به معنای واقعی کلمه هیچ کس زنده دیگری جفت کند ، لباس تابستانی بعدی را نیز اختراع کرد: ژاکت بزرگ ، شلوارک کوچک ، کلاه و جواهرات. او در 29 ژوئن در حالی که در اطراف شهر نیویورک قدم می زد برای اولین بار در این گروه شرکت کرد. اوه ، و من تقریبا فراموش کردم که رژ لب قرمز را ذکر کنم. بسیار مهم

کفش پا و مچ پا نیز بسیار مهم هستند (آیا مچ پا برمی گردد؟) ، به ما یادآوری می کند که در حالی که بسیاری از افراد فانی یک پاشنه خوب را به پیاده روهای ناهموار و پله های مترو سیب بزرگ از دست داده اند ، ریحانا در واقع می تواند در کفش های پاشنه بلند کوچک بدون هیچ مشکلی عبور کند مسئله. این ابرقدرت اوست. و البته دومین ابرقدرت او ، جمع آوری لیوان شراب از کلوپ ها و رستوران ها است. تمام آنچه که در دنیای freaking می خواهم این است که روزی به عنوان ریحانا زندگی کنم.

JosiahW / BACKGRID

کلاه های بیس بال در واقع می توانند کاملاً شیک باشند. هیلاری کلینتون معروف بود که یکی از لباس های نیویورک یانکی با بلیزر مخصوص خودش پوشیده بود و ریحانا تصویری از این ظاهر را روی تی شرت قرار داد. و سپس لنا دانهام تصویری از ریحانا را که عکس هیلاری کلینتون را روی پیراهن خود… روی پیراهن پوشیده بود قرار داد. اکتبر 2016 زمانی بود ، همه.

این روزها ، ریحانا کاملاً به Hot Girl Summer گرایش پیدا می کند. او در ارتباط با خواننده رپ A $ AP Rocky است که در مصاحبه اخیر خود او را “عشق زندگی من” و “خانم من” خوانده است ، قبل از اینکه کاملا در ملاقات عمومی با او ارتباط برقرار کند فقط برای اینکه همه چشم ها بدانند که این واقعا – جدا واقعا – جدا. آنها همچنین در حال رفتن به یک بار معروف در بروکلین مشاهده شده و تقریباً از آنها برگردانده شده اند زیرا گفته می شود شناسنامه مناسبی ندارند. (ریحانا به شناسنامه احتیاج ندارد! او ریحانا است!) اکنون که او به برنده نمادین پیکسی خود بازگشته است ، ما فقط می توانیم سرویس هایی را که به سر ما می آیند تصور کنیم. شاید موسیقی جدیدی داشته باشید؟ لطفا بگذارید موسیقی جدید باشد. ما به چند موسیقی جدید نیاز داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>