ریحانا پس از بیش از یک دهه به مدل موی کوتاه Pixie بریده برمی گردد – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

وقتی ریحانا در اینجا حضور دارد ، چگونه هر یک از ما می تواند صلح را بشناسد و هر پنج دقیقه یک بار زیبایی جدیدی را به ما نشان دهد (و در هر یک بهتر از آنچه که می توانیم امیدوار باشیم)؟ ما نمی توانیم – این واقعیت های سخت است. این زمان نیز از این قاعده مستثنی نیست: در تاریخ 29 ژوئن ، ریحانا موهای جدید دیگری را از طریق اینستاگرام در حالی که قطعاتی از مجموعه Savage x Fenty Pride خود را نشان می داد (که در واقع از پنج سازمان مختلف LGBTQ + پشتیبانی می کند) ، نشان داد.

این مدل مو ، متفاوت از کفال اخیر ، موهای پرده ای و هایلایت های سبز نئون ، یک برش کوتاه کوتاه پیکسی است. و بله ، این است بسیار شبیه پیکسی که او در اواخر سال 2000 به عقب بازمی گشت still هنگامی که هنوز جایزه های “چتر” را جلب می کرد (آیا این مدت طولانی است؟) و یک انفجار جانبی از زمان خودش داشت. این حتی بیشتر شبیه پیکسی است که متعاقباً در سال 2012 به ارمغان آورد ، و او با موی چتری های زودتر از موعد خود جفت شد.

ریحانا در جوایز بریت در سال 2008گرت کاترمول

این بار برش pixie RiRi نسبت به تمام مدل های قبلی نزدیک تر و بدون هیچ گونه مویی به سر او بریده شده است. ممکن است مردم تصور کنند که کوتاه شدن این مدل موی کوتاه فرصت های جالب توجه و جالب توجهی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، اما اگر کسی در کره زمین وجود داشته باشد که بتواند ثابت کند این احساس اشتباه است ، این زن است. نگاهی بیاندازید:

نیازی به گفتن نیست ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم که ریحانا چگونه این pixie را سبک می کند؟ او می تواند آن را با تاجی به نام Janelle Monáe آراسته یا مانند گذشته زندایا آن را بلوند سفید بپوشد. این امکانات بی پایان هستند ، مثل همیشه با ریح.

این پست در ابتدا در جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>