زجر و وجد واکسن FOMO

[ad_1]

سوزان در مورد به ثمر رساندن یک قرار واکسن سرگردان در CVS برای دخترش با اشتیاق یک فضانورد تازه کار برای صحبت کردن در مورد آخرین مکان در یک ماموریت ماه صحبت می کند.

این قابل درک است – این خانم 44 ساله هفته ها به دنبال یافتن قرار ملاقات واکسن برای دخترش ، نوجوانی که دارای شرایط سلامتی واجد شرایط است ، بود. او هر روز وب سایت های مختلفی را جستجو می کرد و به دنبال قرار ملاقات واکسن جنوبی کالیفرنیا می گشت.

بالاخره موفقیت شیرین! دخترش این هفته واکسن می گیرد. و شوهرش که در صنایع غذایی کار می کند ، ماه گذشته واکسینه شد. این خانواده خویشاوندان خود را به دلیل ویروس از دست دادند و با نگرانی در انتظار محافظت از واکسن بودند – هر چهار ، Pfizer ، Moderna ، Johnson & Johnson و AstraZeneca ، احتمال بیماری شدید و مرگ ناشی از ویروس کرونا را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد – بنابراین دیدن عزیزان وی واکسینه شدن یک تسکین بزرگ است.

اما بیا ، آیا او هم فقط کمی حسادت می کند؟

“کاملا!” سوزان با خنده می گوید. او هنوز واجد شرایط نیست (همه بزرگسالان بالای 16 سال از 15 آوریل واجد شرایط در کالیفرنیا خواهند بود) ، بنابراین در حال حاضر او فقط باید صبر کند. صدها میلیون آمریکایی دقیقاً احساس او را می دانند. تقریباً احساس می شود هرچه به شرایط واکسن انبوه نزدیکتر می شویم ، سرعت کمتری حرکت می کند ، تاب می خورد ، مثل اینکه دونده ها در حال دویدن به سمت مقصدی هستیم که هر روز بیشتر و نزدیکتر می شود اما هنوز کاملاً قابل دسترسی نیست.

ما هر دلیلی برای هیجان زده داریم – در بسیاری از ایالات ، تاریخ واکسیناسیون در حال افزایش است. شانزده درصد آمریکایی ها کاملاً واکسینه شده اند و دولت بایدن متعهد شده است که واکسیناسیون را تا 1 ماه مه در دسترس همه قرار دهد. ما می بینیم که مادربزرگ ها و مادربزرگ ها برای اولین بار نوه های خود را در آغوش می کشند ، کارگران خدمات در کار خود احساس محافظت می کنند و مردم با شرایطی مانند آسم قادر به زندگی بدون ترس دائمی است. امید ملموس است. FOMO نیز همینطور است – ترس از دست دادن.

همه گیری تمام نشده است: موارد هنوز در حال افزایش است و کارشناسان بهداشت عمومی روشن هستند که هنوز زمان آن نرسیده است که فاصله اجتماعی را متوقف کنیم. اما پایان کار در چشم است. این احساس می کند که کل کشور فقط چند دوره با اجازه دادن به تعطیلات تابستانی فاصله دارد. هر لحظه ما را به واکسنی که در دسترس هر فرد بالغ آمریکایی است که می خواهد نزدیک کند. سعادت است شادی است این شکنجه است

“من واقعاً داشتم می شنیدم که چگونه هر کس من می دانستم که حداقل اولین شلیک آنها را انجام داده ام. ”می گوید: ژاکی ، 45 ساله و ساکن میشیگان. او به سختی اغراق می کند – او یک بازمانده از سرطان است ، بنابراین فکر کرد که ممکن است کمی زودتر واجد شرایط شود ، اما او نظاره گر پدر و مادرش ، والدین شوهرش ، خواهرش ، برادر شوهرش ، خواهر شوهرش و شوهرش است. ، همه اولین عکسهای خود را گرفتند. سرانجام ، آخر هفته گذشته ، او آن را دریافت کرد – یک تیرانداز فایزر آرزو ، مستقیم به بالای بازو. او می گوید: “حالا من فقط با اضطراب منتظر آنها هستم تا برای دومین بار از طریق ایمیل دعوتم كنند.” “پس از آن رقص در خیابان خوشحال است!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>