زنان یهودی ارتدکس نمی توانند در مقابل مردان آواز بخوانند. اینستاگرام در حال تغییر است

[ad_1]

تعادل خوب است ، و بررسی دقیق میکروسکوپی – یک حرکت اشتباه ، و شما به راحتی کنار گذاشته می شوید. هنگامی که یک مجله مشهور ارتدکس زنان برای مصاحبه با کوسمان درگیر شد ، او هیجان زده شد: سرانجام ، توجه برخی از انتشارات جامعه به موسیقی زنان! اما بعد از نوشتن این پروفایل ، سردبیر مجله از طریق ایمیل ارسال کرد: کارکنان با آهستگی نوشتند: گناه: رقصنده های پس زمینه ویدیو ، لبه های بالای زانوی خود را داشتند – مطابق با استانداردهای عفت جامعه نیست. داستان کشته شد.

با وجود یا بدون مهر تأیید خارجی ، رسانه های اجتماعی به این زنان اجازه داده اند که پیام های خود را به دست خود بگیرند و مرزها را نیز تحت فشار قرار دهند.

در آخرین آهنگ خواهر شوهرم ، “اگر می خواهی باشی” ، او و شاعر رپ ، راشل سام ، کانال لیدی گاگا را با لباس های متوسط ​​- تخت های طلاکاری شده ، کلاه گیس های سفید ، رژ لب روشن ، دستکش بوکس و کیسه های مشت – عصبانیت ، مادی گرایی ، و آرزوهای معنوی با هم برخورد می کنند. کوسمن با اشاره به متنی ربانی گفت: “با خودم فکر کردم ، بگذارید از اخلاق پدران چیزی را انتخاب کنم.” “این یک متن تبلیغی است ، بنابراین من فکر کردم که با رپ خوب خواهد بود.”

برخلاف اکثر همکارانش ، کوسمن – که اکنون تولید پادکست می کند ، زیرا “موسیقی پول نمی دهد” – ترجیح می دهد که آهنگ های خود را “فقط برای زنان” برچسب نزند.

او می گوید: “من مسئولیت استفاده مردم از آن را ندارم.” “من به جای” فقط زنان “برچسب” کل ایشا “می گذارم – برای من این اطلاعات آلرژی زا است. من نمی خواهم بگویم چه کسی باید و نباید به آن گوش دهد. “

همکار کوسمان ، روچل سام ، مادر تنها 3 فرزند است. او از طریق گپ ویدئویی از ماشین خود با من صحبت می کند ، کودک خود را روی صندلی عقب می خوابد. او رژ لب قرمز روشن و یک لوبیای زرد خردلی بهم زده است ، موهای چشمی موی چسبیده و از کلاه به بیرون نگاه می کند.

سام همیشه قلباً یک رپ بود و در خانواده ای لوباویچ هاشیدیک در میلواکی بزرگ می شد. او برداشت کمی متفاوت از صنعت موسیقی مذهبی دارد.

او می گوید: “من احساس مثبت سمی را دوست ندارم ،” امیدوار باش ، خدا برای تو اینجاست. ” “این بیش از حد استفاده شده است ، و همیشه امید وجود ندارد. من از آنچه خدا در زندگی با من کرده ناراحت هستم. اما بدون ایمان خودم هم نمی توانستم ادامه دهم. ” او ادامه می دهد ، “من احساس می کنم رپ این ژانر سازنده است که می تواند احساسات را هدایت کند ، رسانه ای که در آن خشم به طور محسوسی قابل انتقال است.” اکنون ، از سام خواسته می شود تا در میزها و کنفرانس های سبت برای همسران خاخام برنامه اجرا کند. شام خیرخواهانه یک خانم در کرون هایتز او را پیدا کرد که در حالی که یک نوزاد تازه پرستار در آغوش دارد ، کلاه گیس بلند و پوشش پرستاری خود را در حال اجرا در صحنه رپ اجرا می کند.

ترانه پیش رو سام در مورد خشونت خانوادگی است. بدون نفس ، او در تماس تصویری با من غرق در رپ می شود: “” آن جاده را به مکانی که نمی دانست وجود دارد هموار کنید ، جایی که او لیاقت همه خوشبختی را دارد. ” و سپس ، انگار که از یک مراسم احترام بیدار شده است ، او خودش را قطع می کند: “ببخشید اگر آنجا خیلی شدیدم” ، و با خنده.

از نظر جسیکا رودا ، استاد جورج تاون ، صنعت موسیقی زنان مذهبی تحول گسترده تری را در جامعه به نمایش می گذارد. او به من می گوید: “این چیزی بزرگتر از تغییر موسیقی است.” “این تغییر در چگونگی زنان است ، آنچه که زنان می توانند انجام دهند. بسیاری از این زنان هنرمندانی بودند که در الگوی سنتی متناسب نبودند. آنها در حاشیه بودند ، اما حاشیه ها بیشتر به مرکز می آیند. “

به نظر می رسد که محبوبیت رپ در میان زنان جوان مذهبی در حال افزایش است ، به عنوان بستری برای شعر بسیار واضح تر ، و بر اساس قوانین یهود ، و به همین دلیل موسیقی که مردان می توانند گوش دهند ، ممکن است خوانده شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>