زنان UCLA شادی را به ژیمناستیک بازگشتند

[ad_1]

ژیمناست ها خارج از هیاهوی المپیک توجه زیادی را به خود جلب نمی کنند (مگر اینکه البته اسم آنها سیمون بیلز باشد) که هر چهار سال یک بار همه ما را به تماشای زنان جوان می اندازد ، که بیشتر آنها هنوز در سن بلوغ نیستند و از جاذبه سرپیچی می کنند و ترس با شیرین کاری های فزاینده دشوار است. اما در طول یک سال گذشته ، بیشترین صحبت در مورد ژیمناست ها ، کسانی نیستند که به توکیو می روند – به احتمال زیاد تیم ژیمناستیک UCLA با یک ویدیوی ویروسی بسیار حماسی ، بسیار مهار ، و بسیار شاد ، تنها پاسخ مناسب در خوراک خبری شما قرار گرفته است. از ده ها میلیون نفر که آن را تماشا می کنند “اوه گه!”

تیم دارای یک استعداد عمیق است – در سال های اخیر لیست آنها با المپیکی ها از جمله کیلا راس و مدیسون کوچیان و قهرمانان NCAA مانند کاتلین اوهشی و پنگ پنگ لی جمع شده است. اما اهمیت آنها در دنیای ورزش فراتر از مدال است. در طول سال گذشته ، در حالی که با واقعیتهای سخت همه گیر روبرو بودیم ، اعتراضاتی علیه خشونت مبتنی بر جنسیت به راه انداختیم و در مجموع نژادپرستی سیستمی حساب کردیم ، تیم ژیمناستیک زنان UCLA چیزی اساسی را در جدول زمانی خود به ما داد: لذت. در اینجا تیمی از زنان جوان بودند که کاملاً بر بدن خود تسلط داشتند ، خوش بینی مشترکی داشتند و تعالی سیاهان را جشن می گرفتند. جای تعجب نیست که برنامه های روزمره آنها بیشتر از آخرین فینال های المپیک بود.

BJ Das ، دستیار مربی داوطلب با تیم و طراح رقص در پشت بسیاری از برنامه های ویروسی می گوید: “من فکر می کنم این ترس و جسارت آنها است که واقعاً از بین می رود. “و بعد از آن ، فکر می کنم آنها از استفاده از صدای خود نمی ترسند.”

در ورزشی که – حداقل در حافظه اخیر – با سوuses استفاده مردان قدرتمند تعریف شده است ، تیم ژیمناستیک زنان UCLA در حال بازپس گیری این روایت است. ژیمناستیک همیشه سرگرم کننده بوده است: «چرا ژیمناستیک زنان ورزش شماره یک بازی های المپیک است؟ آنها در حال ابرقهرمانان هستند. “والوری کوندوس فیلد ، مربی افسانه ای ژیمناستیک زنان UCLA که تیم را از سال 1991 تا 2019 هنگام بازنشستگی هدایت می کرد ، می گوید. این یک دوره جدید از ژیمناستیک است ، هر کم مهارت به اندازه ورزشی که بزرگتر از آن بزرگ شده اید ، اما همچنین دوره ای که ابرقهرمان ها به طور واضح کنترل آن را دارند – و اوقات فراوانی عالی دارند.

مارک خاص شادی ژیمناستیک UCLA طنین انداز است. این تیم سالها دو و میدانی قاتل تولید کرده است ، اما در سال 2019 اتفاقاتی افتاده است. نام او كاتلین اوهشی ، ارشد آن زمان بود ، كه با كمك كوروگرافی كوندوس-فیلد و آوازهای تینا ترنر ، یك اجرای روتین 10 طبقه عالی را ارائه داد ، بنابراین شادی آور خارج از كنترل ، 171 میلیون بازدید داشت. (برای مرجع ، نیمی از آنها در آخرین سوپر کاسه ، پربیننده ترین رویداد ورزشی سال ، رویارویی تام بردی و پاتریک ماهومس را تماشا کردند). کوندوس فیلد می گوید: “من نمی دانم چند میلیون طرفدار ژیمناستیک در آنجا وجود دارد اما فکر نمی کنم 170 میلیون طرفدار ژیمناستیک وجود داشته باشد.” اوهشی به چیز خیلی بزرگتری ضربه زده بود.

سپس نیا دنیس ، یک ارشد که برای اولین بار در سال 2020 (قبل از همه گیری) ویروسی شد ، به دلیل روتوش الهام گرفته از بیانسه که روح ملکه را کاملاً میخکوب کرد ، و سپس در ژانویه سال 2021 بار دیگر بر روی شبکه های اجتماعی تسلط پیدا کرد برتری که بیش از 11 میلیون بازدید در توییتر دارد. یک ماه بعد ، دانشجوی سال دوم Margzetta Frazier با یک برنامه معمول الهام گرفته از جانت جکسون به جدول زمانی ما برخورد می کرد ، به طوری که ستاره بزرگ را به تلفن و تلفن FaceTime او تحریک کرد.

“وقتی من به آنها برنامه رقص می دهم ، می خواهم اطمینان حاصل کنم که این چیزی است که آنها از آن لذت می برند ، با آن ارتباط برقرار می کنند و احساس می کنند بیان واقعی آنهاست. این هدف از این روال ها بود – مثل این که برای این کار است شما، “می گوید داس. “من می خواهم که آنها از آن لذت ببرند. و من می خواهم که آنها احساس غرور کنند. خوشبختانه تأثیر آنها در انجام کاری که دوست دارند این احساس مشترک شادی و سرگرمی و نور بود در زمانی که کشور ما و جهان مطمئناً به آن نیاز بیشتری داشتند. “

این رویکرد اولین شادی ، میراث Kondos-Field است. خانم وال ، همانطور که همه ورزشکاران به او می گویند ، در واقع هرگز خودش یک ژیمناست نبود (او از طریق رقص و تئاتر به این ورزش آمد) ، بنابراین وقتی شروع به مربیگری کرد ، به فرهنگ گروهی ژیمناستیک به عنوان یک فرد خارجی نگاه کرد. او می گوید: “در اوایل مربیگری این نخبه ورزشکاران برای من کاملا واضح بود که آنها صدایی ندارند و تنها ارزش آنها از ژیمناستیک بودن و گلزنی خوب است.” “اینطور بود ،” نه ، نه ، نه. تو هستی یک انسان این هدف شماره یک من بود ، تقویت آنها به عنوان یک انسان کامل. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>