زندگی با پسوریازیس: بازیگر زن سینا را نلسون آنچه را که در زندگی با پسوریازیس واقعاً شبیه است ، به اشتراک گذاشت

[ad_1]

cienaraenelson / اینستاگرام

پسوریازیس یکی از آن مواردی است که اگر هرگز آن را تجربه نکرده اید ، کنار زدن آن آسان است. حتی اگر ما درمورد مسائل پوستی مدام می نویسیم ، حتی در مورد “کیم کارداشیان چنین چیزی را دارد و ما هرگز قادر به گفتن آن نبوده ایم” فکرهای زودگذری داشته ایم.

البته ، حقیقت این است که داشتن پسوریازیس بیش از آن است که گاهی اوقات لکه های قرمز خارش دار پوست ایجاد کنید. این یک بیماری خود ایمنی با علائمی است که می تواند کاملاً جدی باشد. و برای بیش از پنج سال ، بازیگر مستقر در لس آنجلس سینا رائه نلسون این را در اینستاگرام به دنیا یادآوری کرده است.

نلسون در سال 2016 شروع به اشتراک گذاری سفر خود با پسوریازیس کرد و سلفی ای را منتشر کرد که در آن پوست او پس از شعله ور شدن پسوریازیس قرمز و ملتهب شده است. او نوشت: “این من هستم 2 سال پیش ، درست قبل از اینكه بخاطر کم آبی شدید و تب به بیمارستان بروم.” “شرایط پوست موارد زیبایی نیستند.”

در همان روز ، او یک عکس سلفی در کنار هم به اشتراک گذاشت که به لطف ویرایش عکس که به او امکان افزایش اشباع آن عکس را داد ، در تصویر سمت چپ آرایش و تقریباً بی نقص و در سمت راست قرمز و لکه دار بود. وی نوشت: “بیشتر مردم شخصاً به چپ نگاه می كردند و نقاط زیادی را مشاهده نمی كردند اما نقاط خشكی را در اینجا و آنجا مشاهده نمی كردند ، و توجه نداشتند كه واقعاً چه چیزی در زیر آن است.” “# آرتروز پسوریازیس یک # بیماری نامرئی است و گاهی اوقات پسوریازیس (خارش مزمن و خستگی مزمن) نیز وجود دارد. همه چیز آنطور که به نظر می رسد بد نیست و گاهی اوقات اوضاع … خیلی بدتر است. “

اما در حالی که این پست ها جدید بودند ، پسوریازیس نلسون چیزی جز این نبود: “او تقریبا” تمام زندگی من را با پسوریازیس زندگی کرده است ، “او در یک پست اینستاگرامی برای بنیاد ملی پسوریازیس نوشت ،” این بدان معنی است که من واقعاً نمی دانم چه زندگی مثل آن است. ” در زمان کودکی مبتلا به پسوریازیس ، او اغلب احساس انزوا می کرد. وی نوشت: “من كسی را نمی شناختم كه بفهمد چه چیزی را تجربه می كنم.” و در حالی كه خانواده او از او حمایت می كردند ، “من همیشه احساس می كردم مگر اینكه آنها آن را داشته باشند ، آنها هرگز به آن دست نخواهند یافت.”

وی نوشت: پس از اولین ارسال های وی در مورد این موضوع در سال 2016 ، “هجوم حمایت از مردم از سراسر جهان وجود داشت که چیزی مشابه را تجربه می کردند.” “من شروع به ملاقات با افرادی کردم که فقط برای ارتباط با پسوریازیس تماس گرفتند ، کاری که قبلاً هرگز نکرده بودم. در حقیقت ، بسیاری از افرادی که من ملاقات کرده ام قبلاً هرگز با کسی که مبتلا به پسوریازیس بوده است صحبت نکرده اند. “

از آن زمان ، نلسون یک مدافع اجتماعی جدی برای آگاهی از پسوریازیس است. او می خواهد مردم بدانند که آنها تنها نیستند. وی نوشت: “برای افرادی كه به بیماری مزمن مبتلا هستند ، بسیار مهم است كه بتوانند با افراد دیگری كه آنچه را كه ما تجربه كرده ایم ارتباط برقرار كنند تا احساس اعتبار و فهمیده شوند.” “جامعه به ما می گوید ، ما باید در دنیا ، در محل کار ، در مدرسه ، با دوستانمان ظاهر شویم ، دقیقاً مانند بقیه. اما ما مثل بقیه نیستیم. بنابراین اگر مراقب نباشیم ، به راحتی می توانیم هزینه های زندگی خود را بیش از حد انجام دهیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>