زندگی پس از “شریل”: ادی برایانت در پایان سریال Hulu

[ad_1]

یک لحظه در یک قسمت اولیه وجود دارد تیز فصل سه که بینندگان چاق طنین انداز خواهد شد. آن وقت است که آنی (ایدی برایانت) تازه مجرد و احساس بهتر از همیشه ، در یک قرار نابینا توسط همکارش آمادی (یان اونز) تنظیم می شود. او با اعتماد به نفس وارد رستوران می شود – و زیبا به نظر می رسد – اما با دیدن قرار او ، ویل ، بلافاصله پرتاب می شود.

او یک باره با یک میلیون احساس روبرو شده است – عصبانیت ، گیجی ، خجالت – و همه در چهره او لمس می شوند. آیا آمدی آنها را فقط به خاطر بدنشان راه انداخته است؟ او نمی تواند این فکر را تکان دهد و در پایان اژدر تاریخ را می زند ، و در این بین واقعا بد به نظر می رسد.

این یک لحظه انسان ساز برای آنی است. او دو سال و نیم گذشته را صرف کار روی خودش ، پذیرش بدن خودش و سرزنش مفهوم فرهنگ مبنی بر چربی بد است. اما هنگامی که با ایده دوست یابی با یک فرد چاق دیگر روبرو می شود ، او پس می گیرد. شاید ، شاید او آنطور که فکر می کرد روشنگر نیست. برایانت در اواخر آوریل در زوم به من گفت: “برای من ، این احساسی ترین کار برای اجرا بود.”

هشدار تخریب: آنی و ویل انجام دادن در پایان قسمت شش قرار بگذارید اما فقط بعد از اینکه کارتهای خود را به او نشان داد. او پاک می کند که چرا اولین برخوردشان به طرز وحشتناکی پیش رفته است: همانطور که برایانت با تیزبینی می گوید ، نفرت از خودش دارد.

© هولو / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

“او ملاقات میکند [Will] در قسمت دوم. این می تواند فصل باشد ، اما او خود را از تلاش باز می دارد “، او می گوید. “من فکر می کنم به این دلیل است که چیزی شرم آور وجود دارد یا چیزی منفور در مورد آن وجود دارد. وقتی آنها سرانجام به هم متصل می شوند ، به این دلیل است که او واقعاً در برابر او آسیب پذیر بوده و با این واقعیت روبرو شده است که او از او نفرت ورزیده است. ”

به نوعی ، این لحظه یک تز برای است تیزفصل سوم و آخر: پیشرفت ، به خصوص در مورد تصویر شخصی از خود ، خطی نیست. جهشهای آنی به وضوح رشد کرده است از همان فصل اول ، وقتی که او پس از درگیری های مخفیانه با اراده از خانه دوست پسر سابق خود رایان خارج می شد. او دیگر از همکاران و غریبه ها گریه نمی کند و از کلمه نمی ترسد چربی. اما این بدان معنا نیست که او از استانداردهای زیبایی واقعی و مخرب که هنوز هم در زندگی روزمره ما نفوذ می کند ، مصون است.

“من فکر می کنم یک کاربرد در مورد نمایش ما وجود دارد و یک واقع گرایی است که همه چیز نیست ،” تو برو دختر! خودت را دوست بدار! ‘ این ساده سازی بیش از حد است. ” “روشی وجود دارد که نمایش ما تحت برخی از آن ذره ذره ذره واقع شده است [body acceptance]. بیایید زیر کلاه بگذاریم و در مورد فشار و درد و شرم صحبت کنیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>