زن در پنجره در Netflix در پایان توضیح داد: گیج کننده است ، بیایید بحث کنیم

[ad_1]

بعد از چندین تاخیر در انتشار ، بالاخره در حال دریافت هستیم زن در پنجره در نتفلیکس ، یک تریلر روانشناختی با بازی ایمی آدامز که براساس رمانی به همین نام ساخته شده است. این یک سوار وحشی ، کمترین چیزی را می گویم: یک تب غیرقانونی رویای توهم ، شراب قرمز و جولیان مور با موهای بلوند پلاتین دارد.

بگذارید صریح بگویم: این به معنای خوب بودن این فیلم نیست. فکر نمی کنم زن در پنجره با وجود بازیگران بسیار با استعداد خود ، فصل جوایز را جارو می کند ، اما تماشای آن سرگرم کننده است – هم تراز با سایر هیجان های ویروسی Netflix مانند توهمات کشنده و وسواس مخفی. البته ، بازیگران از زن در پنجره آن را بالا می برد ، اما سس هنوز در درجه اول مایل به زرد ، پیچ و تاب دار و نوبه خود است.

هشدار: اسپویلرهای پیش رو. اگر تماشا نکرده اید ، اکنون برگردید زن در پنجره تا آخر

داستان به آنا فاکس (آدامز) ، یک زن آگورافوبیک محدود شده در خانه اش در شهر نیویورک متمرکز است. او زندگی نسبتاً آرامی دارد ، اما سپس خانواده جدیدی در خیابان عبور می کنند و همه چیز را تغییر می دهند. با راسل ها ملاقات کنید: آلیستر (گری اولدمن) ، جین (مور) و پسر 15 ساله آنها ، ایتان (فرد هچینگر). وقتی اتان یک شب شمع را به آنا می آورد ، دو نفر دوستی شیرینی برقرار می کنند. جین یک شب دیگر می آید ، و او و آنا مقداری شراب مشترک می کنند و دوستانه می شوند. بعد از آن همه چیز عجیب و غریب می شود. یک شب آنا از پنجره خود بیرون نگاه می کند و جین را می بیند ، احتمالاً توسط آلیستر. او پلیس را صدا می کند ، آنها می آیند ، اما مشکلی وجود دارد: آنها می گویند جین کاملاً آسیب ندیده و بسیار زنده است. اما زنی که آنها به آنا ارائه می دهند جنی نیست که او به خاطر بسپارد: این شخص کاملاً متفاوت است.

ملیندا سو گوردون / نتفلیکس

پس چه جهنمی در جریان است؟ خوب ، برای 70 دقیقه گذشته ، شما هیچ ایده ای ندارید. آنا تقریباً کل فیلم را به دور آپارتمان خود می چرخاند ، شراب قرمز را پایین می کشد و سعی می کند حقیقت را کشف کند. آیا این زن جدید در واقع جین است؟ یا جولیان مور جین است؟ سازمان بهداشت جهانی! است! جین من می خواهم یک بار دیگر بگویم جین. جین

رفتن به 25 دقیقه آخر فیلم ، وقتی همه چیز با واضح ترین و گیج کننده ترین محوری ممکن آشکار می شود. به نظر می رسد جین جدید است است جین واقعی ، و جولیان مور زنی به نام کتی ، مادر بیولوژیکی بیگانه ایتان است که تلاش می کند در زندگی او و آلیستر باشد. این وقتی که اتان – بله ، ایتان 15 ساله – بد پایان می یابدقتلها مادرش ببینید ، او علی رغم اینکه هیچ نشانه ای از آن نشان نمی دهد ، یک قاتل زنجیره ای مشتاق است و حالا می خواهد آنا را بکشد (؟؟؟). یک مسابقه برای پایان دادن به همه مسابقه ها با جلوه های تصویری بسیار بدی اتفاق می افتد ، یک آسیب دیدگی باغچه دست من هنوز هم دچار آسیب دیدگی شده ام و آنا سرانجام ایتان را به بدترین شکل ممکن کشت.

این یک ضربه رعد و برق از پایان است که تماشای آن بسیار لذت بخش است اما احساس می کند کمی بدون درآمد است. “پیچ و تاب” – که ایتان قاتل است – مورد علاقه طرفداران رمان است. اما در فیلم ، آن را به راحتی توسط امی آدامز در گفتگو برای شما توضیح داده است. مطابق با Vanity Fair، برش اولیه فیلم مخاطبان را گیج کرد ، به طوری که دوباره به فیلمبرداری رفت. آیا پایان کار بینندگان را متوقف کرد؟ و آیا کارگردان فیلم فقط با فاش کردن کلامی پیچ و تاب این مسئله را حل کرد؟ چه کسی باید بگوید ، اما بعد از تماشای کامل فیلم ، این تئوری من است. دو سوم ابتدایی آن پرتنش و خوب است اما پایان آن فقط… به هم چسبیده است. تقریباً احساس می شود یک فیلم متفاوت است.

به همین دلیل است که به نظر من بسیار گیج کننده است – و چرا دیگران نیز ممکن است. بنابراین توصیه من این است که فقط این فیلم را برای آنچه در آن است قرار دهید. صادقانه، که مهمترین قسمت آرواره بود.

زن در پنجره اکنون در Netflix جریان دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>