زن سال دانشکده جامعه “Glamour”: لاوادا بورس

[ad_1]

برای بیش از 60 سال ، زرق و برق از زنان دانشگاهی استثنایی در سراسر ایالات متحده تقدیر کرده است امسال ما تمرکز خود را به دانشجویان ثبت نام شده در کالج جامعه معطوف کردیم. لاوادا بورس را ملاقات کنید ، که تا حدودی به دلیل یک جامعه پردیس قوی و نقش رهبری خود در انجمن افتخار فی تتا کاپا ، بر افسردگی شدید غلبه کرد.

هنگامی که Lavada Burse در ماه مه گذشته به تریبون نزدیک شد تا سخنرانی آغازین کلاسهای فارغ التحصیلان کالج Grayson را در سال 2021 ارائه دهد ، وی تجسم آشکاری از مأموریت و چشم انداز Grayson بود: با برقراری ارتباط ، تعهد و تکمیل دانش آموزان. “

در سن 42 سالگی ، او هرگز تصور نمی کرد که آنجا باشد و برای دانشجویان دیگرش خطاب می کند ، زیرا این اولین بار نیست که وارد کالج جامعه می شود. اولین بورس 20 سال پیش ، در سال 2001 بود. اما در آن زمان ، بدون هیچ گونه حمایت مالی و خانوادگی ، از اشتوتگارت ، آرکانزاس ، به تگزاس نقل مکان کرد و نبردی سخت ایجاد کرد. بورس در حالی که تلاش می کرد ثابت کند که شرایط قانونی دانشجویی مستقل و دریافت کمک مالی فدرال را دارد ، شهریه خارج از کشور را پرداخت می کرد و با ناامنی غذایی کنار آمد. من پولی برای پرداخت ماهانه نداشتم. و بنابراین من از پول اسکناس خود استفاده کردم. ” “یک ماه برق و ماه دیگر یادداشت ماشین من است. من فراتر از توانم شعبده بازی می کردم. “

اگرچه عشق به تحصیل همیشه در ذهن ما باقی مانده بود ، بورس تصمیم گرفت که تمرکز بر حرفه خود در خرده فروشی گزینه مناسب تری باشد. “این باعث ایجاد هرج و مرج بسیار زیادی در تلاش برای رفتن به مدرسه شد. من می دانستم که این کار باید آسانتر از این باشد. ” و با آرزوی خود برای تبدیل شدن به یک حسابدار رسمی مجاز در مکث ، بورس با کار در حالی که هنوز کلاسهای آنلاین را اینجا و آنجا می گذراند ، موفق شد. اما ، همانطور که معمولاً در مورد افرادی رانده می شود که واقعاً عشق به دانشگاه دارند ، این برای تحقق او کافی نبود.

پس از تولد پسر کوچکش ، رولند ، که اکنون شش ساله است ، بورس خانواده خود را به دنیسون منتقل کرد ، جایی که بعداً در سال 2017 در کالج گریسون ثبت نام کرد تا به خود فرصت دوم دهد. “من فکر کردم که این کار خیلی راحت تر است – من الان 18 سال است که ساکن تگزاس هستم. من بچه دارم. این باید یک قدم زدن در پارک باشد. “

اما دلهره در حالی بود که بورس روزهای ابتدایی حضور خود را در Grayson طی می کرد. او که سالها از بازی آکادمیک خارج شده بود ، دچار سندرم تحریک کننده شد و لیاقت و توانایی خود را برای موفقیت در دانشگاه زیر سوال برد. به گفته وی ، این زمان افسردگی بود. برای اینکه روشن تر ، بورس می گوید که او همیشه از اضطراب و افسردگی رنج می برده است اما همیشه ابزاری برای کار روی خودش نداشته است.

اما با وجود گذراندن زمان سختی از خواب ، موفق شد از طریق ایمیل برای پیوستن به Phi Theta Kappa ، جامعه افتخار بین المللی کالج های دو ساله ، دعوت شود. بورس ، با حمایت مشاور خود ، هر گونه رزرو را کنار گذاشته و غرق شد.

بورس می گوید: “من بهانه ای در این کتاب گرفتم تا حتی از حضور در مراسم معرفی اولیه خودداری کنم.” “اما من می دانستم که باید از فانک بیرون بیایم ، حتی اگر این به معنای یافتن بلندترین لباس ممکن بود از زمانی که من ناخن های پا را اصلاح نکردم یا رنگ نکردم.”

در نهایت ، فی تتا کاپا چراغ روشن بورس بود. با درگیر ماندن و تحرک ، او دلیلی برای برخاستن از رختخواب پیدا کرد و شروع به نشان دادن سطحی از رهبری و برتری کرد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

“جامعه من مدام از من می پرسید ،” می خواهی چی باشی؟ ” و قلب من به من می گفت ، “رئیس فی تتا کاپا” ، “می گوید بورس. “اما من مجبور شدم با تفکرات” شما به اندازه کافی خوب نیستید ، فقط برای نامزد معاون رئیس جمهور شدن “مبارزه کنم.” و قبل از اینکه این موضوع را بفهمد ، با حمایت بی دریغی که از مشاور و مشاور خود دریافت کرد ، کارزار # Lavada2020 را آغاز کرد که سرانجام عناوین رئیس منطقه ای تگزاس را برای فی تتا کاپا و فی تتا کاپا برای رئیس جمهور بین المللی 2020-2020 کسب کرد ، بالاترین میزان موقعیت رهبری در دسترس دانشجویان در سازمان.

علاوه بر این ، بورس – یک شخص درونگرا توصیف شده – در هیئت امنای کالج گریسون به عنوان رابط دانشجویی خدمت می کرد تا دیدگاه خود را به عنوان یک دانشجوی بالای 40 سال ، یک مادر تنها که تمام وقت کار می کند ، یک زن بر افسردگی و اضطراب ، یک دانشجو تحصیل برای حسابدار شدن. او اعتبار جامعه گریسون را تشویق می کند که او را برای موفقیت و نامزد کردن ترغیب می کند.

وی گفت: “فقط بودن در کنار یک گروه همفکر و متنوع از افراد به من کمک کرده است تا به عنوان یک مادر ، دانشجو ، همکار و به عنوان یک رهبر رشد کنم. و من نمی خواهم متوقف شوم. ” “برای من ، من شبیه هستم ، بعد می توانم چه کنم من در دانشگاه به دنبال انتخاب آینده ام هستم. من می خواهم در دانشگاه تگزاس شمالی شرکت کنم. بنابراین ، من در حال بررسی این هستم که اکنون چه کاری می توانم انجام دهم ، چه کارهایی بیشتر می توانم انجام دهم؟ “

Ru Wolle یک ویراستار همکار در زرق و برق

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>