زوج های “Bachelorette” و “Bachelor” هنوز با هم هستند: لیست کامل

[ad_1]

زوج: بکا کوفرین و گرت یریگوئین

داستان آنها: کوفرین پس از جدایی بی رحمانه با آری لویندیک جونیور ، علی رغم سابقه بحث برانگیز شبکه های اجتماعی ، عاشق یریگوین شد.

سرنوشت آنها: شکاف. این زوج پس از دو سال نامزدی در سپتامبر 2020 به رابطه خود پایان دادند.

فصل 15

ABC / گتی ایماژ

زوج: هانا براون و جد ویات

داستان آنها: ویات از همان ابتدا یک پیشتاز بود و در قسمت آخر از براون خواستگاری کرد. با این حال ، یک مصاحبه بمب گذاری شده در طول اجرای فصل ظاهر شد که یک دوست دختر سابق ادعا کرد که او را تا قبل از رفتن به نمایش دوستانه قرار داده است.

سرنوشت آنها: شکاف. در طول لیسانس فینال فصل 15 ، براون فاش کرد که او و ویات دیگر نامزد نیستند یا با هم هستند: “این چیزی نیست که من بله گفتم.” گرچه او هنوز مجرد است ، اما از آن زمان سواری وحشی بوده است.

فصل 16

کریگ Sjodin

زوج: کلر کراولی و دیل ماس

داستان آنها: سواری وحشی دیگر! کراولی و ماس از همان ابتدا آن را شکست دادند … به طوری که لیسانسه تصمیم گرفت تا قسمت چهارم با سایر شرکت کنندگان جدا شود. خوشبختانه ، Tayshia Adams موافقت کرد که به عنوان Bachelorette در این فصل شرکت کند.

سرنوشت آنها: شکاف. ماس پس از دانستن اینکه کراولی در حال پایان دادن به سفر خود است ، پیشنهاد داد لیسانس برای او ، اما آنها چند ماه بعد از هم جدا شدند.

THE BACHELORETTE – THE BACHELORETTE – 1608 یک تایشیای مضطرب چیزی کاملاً غیر منتظره را تجربه می کند: او احساسات عاشقانه ای نسبت به چندین مرد دارد. JoJo می آید تا به Tayshia کمک کند تا احساسات ناراحت کننده خود را کنترل کند و همچنین هنگامی که کریس هریسون برای رفتن به دانشگاه به آنجا می رود ، جایگزین کریس هریسون می شود. تیشیا و زک سی برای گرفتن چند عکس عروسی دوست داشتنی لباس می پوشند. او خود را به عنوان یک بازمانده واقعی نشان می دهد ، لیسانس را غافلگیر می کند و او را مجبور می کند تا او را با نگاهی متفاوت ببیند. ده مرد در یک کلاس هنری شرکت می کنند تا از طریق استعداد خلاقیت خود را نشان دهند. هنگامی که او و تایشیا به شکار ارواح می روند ، مرد دیگری با ترس خود روبرو می شود ، اما ترسناک تر ، او احساسات عمیق خود را نسبت به او اعتراف می کند. سرانجام ، رقبای سرسخت نوح و بنت با یک قرار ملاقات ترسناک دو در یک در The Bachelorette ، TUESDAY ، دسامبر روبرو می شوند. 1 (8: 00-10: 01 بعد از ظهر EST) ، در ABC. (کریگ سودین از طریق گتی ایماژ) TAYSHIA ADAMS، ZAC C.کریگ Sjodin

زوج: تایشیا آدامز و زک کلارک

داستان آنها: پس از اینکه توشیا آدامز به جای Crawley به عنوان Bachelorette در فصل 16 موافقت کرد ، او عاشق نیویورکی زک کلارک شد.

سرنوشت آنها: با یکدیگر. کلارک در فینال فصل خواستگاری کرد و آدامز گفت بله.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>